Występy muzyczne, pokazy iluzji, tańca i karate, warsztaty dla dzieci, a do tego konkursy z nagrodami- m.in. voucherami do Energylandii oraz upominkami ufundowanymi przez najemców. Na sobotę, 18 maja, w Omni Molo przy ul. Mieszka I 73 przygotowano masę atrakcji, by w pełni zaprezentować galerię w nowej odsłonie.

Ostanie miesiące w tym popularnym szczecińskim centrum handlowym przyniosły dużo zmian. Nowym właścicielem została spółka NV20 Sp. z o.o., która zmieniła nazwę galerii na Omni Molo.

Pojawiły się salony znanych marek: HalfPrice, CCC, Diverse. Media Markt przeszedł gruntowną przebudowę, a Cukiernia Sowa i 4F powiększyły powierzchnie.

Podsumowaniem tych wszystkich zmian będzie sobotnia zabawa, stanowiąca okazję do zaprezentowania Omni Molo w nowym wydaniu. Atrakcje zaplanowano od godziny 11 do 18.

W galerii stanie scena, na której zaprezentują się: iluzjonista Mekwa Street Magic, Sandra Jakubowiak, Chór ZUT, szkoła karate Tonbo Dojo i szkoła tańca Dance Club.

Kreatywne zajęcia dla dzieci i konkursy z cennymi nagrodami

Tego dnia dzieci na pewno nie będą się nudzić. Przygotowano dla nich bardzo różnorodne zajęcia. Podczas warsztatów plastycznych nauczą się wykonywania makram oraz makramowych breloczków. Będzie też zaplatanie warkoczyków, a z warsztatów w modelowaniu balonów dzieci wyjdą z kolorowymi figurkami. Nie zabraknie kolorowanek, przygotowane zostanie stoisko do malowania buzi i dmuchana kula do zdjęć.

W tym czasie dorośli zagrają o cenne upominki, na czele z voucherem o wartości 1000 zł do Energylandii. To główna nagroda w quizie o Omni Molo i Szczecinie. Będzie też można zakręcić kołem fortuny, pod którego polami kryją się niezliczone prezenty i gadżety.

Warto być na miejscu o godzinie 14, bo wtedy przyjdzie czas na krojenie świątecznego tortu i częstowanie klientów.

Zniżki w wielu punktach

Przez cały czas trwania wydarzenia będzie można korzystać ze zniżek i odbierać upominki w niektórych lokalach usługowych na terenie Omni Molo. Oto kilka przykładowych zniżek:

– T-mobile: każdy klient, który w tym dniu podpisze umowę lub aneks do umowy, otrzyma w prezencie eco torbę;

– Burger King: 15% zniżki na zestawy standardowe na hasło "OMNI";

­– Glamour Manicure: do każdej usługi – upominek;

– Kwiaciarnia Agnes: 15% zniżki na cały asortyment;

– mBank: walizka kabinowa za otwarcie konta w mBanku lub zwrot za zakupy 200 zł.

Program wydarzeń na scenie Omni Molo:

– 11:20, 12:30, 13:35 – iluzjonista Mekwa Street Magic;

– 11:45, 14:45 – występ Sandry Jakubowiak ze szkoły muzycznej;

– 12:15, 12:50 – występ Chóru ZUT;

– 13:15, 15:30 – pokaz taneczny szkoły tańca Dance Club;

– 17:00 – pokaz karate szkoły Tonbo Dojo.