Ten wybitny polski artysta tworzy nieprzerwanie od 1981 roku, a zamówienie na jego oprawki złożył nawet Bryan Adams. Dzieła pod marką Bodyych zachwycają odważnym kształtem, niesztampowym kolorem i starannością wykonania, w dodatku zawsze przyciągają spojrzenia. W ten piątek w salonie w Mierzynie dostępnych będzie aż 1000 różnych modeli takich właśnie opraw korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych. To też jedyna okazja, aby nabyć je w bardzo niskiej cenie – 350 zł za sztukę. W dodatku spotkanie z pełnym energii Andrzejem Bodychem to nie lada gratka dla fanów mody i dobrego designu!

Okulary to nie tylko wyrób medyczny, ale i modny element ubioru

Okulary mają w sobie wielką moc wizerunkową, a nasi klienci są tego coraz bardziej świadomi. Oprawki podkreślają nasz charakter, dodają szyku i elegancji. Mogą być jak torebka lub biżuteria, którą zmieniamy w zależności od okazji czy nastroju — opowiada Wojciech Lemańczyk, właściciel salonu OptyOpty w Mierzynie. — Inspiracją do zaproszenia projektanta do OptyOpty.com były nasze klientki. Panie zwracały nam uwagę, że szukają salonu optycznego, który zaoferuje okulary inne niż wszystkie: nietuzinkowe, kolorowe, w niestandardowych kształtach, a czasem zwariowane. Dokładnie takie są oprawki Bodyych, nic dziwnego, że są znane nie tylko w Polsce — dodaje.

Jak wiele potrafią zmienić dobrze dobrane okulary pokazuje również Agnieszka Bakuła z BBstudio by Agnieszka Bakuła wykorzystując nasze oprawki podczas metamorfoz. Sesja zdjęciowa w studiu to często punkt zwrotny u kobiet. Metamorfoza sprawia, że czują się pewne siebie, atrakcyjne i nie boją się odważnych kreacji czy właśnie okularów.

Po przekroczeniu progu salonu, znajdującego się obok hotelu Julian w Mierzynie, widzimy nie tylko bardzo odważne projekty, ale też wiele klasycznych, stonowanych oprawek. Ta sytuacja zmieni się na jeden dzień, w którym Andrzej Bodych zawita do salonu OptyOpty.com z aż tysiącem swoich niesamowitych produktów. To wszystkie, jakie są obecnie u niego dostępne!

foto: BBstudiobyAgnieszkaBakuła

„To klientki prosiły o wprowadzenie marki Bodyych na nasze półki”. Dzięki temu tuż obok Szczecina można teraz kupić oprawki wyjątkowe

Mamy klientów, którzy mają po pięć par okularów i więcej, takich osób przybywa — stwierdza Magdalena Skarupska, specjalistka z salonu OptyOpty.com w Mierzynie. — Po drugiej stronie są osoby chodzące nierzadko po wiele lat w jednej parze. Takie oprawki mogą być niemodne, ale prawdopodobnie też soczewki okularowe mają nieaktualną korekcję i są już mocno zniszczone. Okulary co jakiś czas warto wymienić, a spotkanie z Andrzejem Bodychem może być doskonałą okazją na świeże spojrzenie na tę sprawę — opowiada z uśmiechem.

Oprawy to nie wszystko. Równie ważne są bezbłędnie dobrane soczewki okularowe

Spotkanie z projektantem może być też dobrą okazją do tego, aby ponownie zbadać wzrok i nieco dokładniej sprawdzić jego wadę. W podszczecińskim salonie OptyOpty.com optometrysta ma do dyspozycji specjalistyczny skaner DNEye®, którym dysponują nieliczne miejsca w Polsce.

Każde oko jest wyjątkowe, tak jak nasze linie papilarne. Firma Rodenstock stworzyła urządzenie DNEye®, które podczas badania dokonuje ponad 7 tysięcy punktów pomiarowych i przekłada je do produkcji indywidualnie dopasowanych soczewek okularowych B.I.G. EXACT — opisuje Angelika Sławińska, specjalistka z firmy Rodenstock. — W ciągu każdego dnia doświadczamy wielu różnych sytuacji, a nasz cały układ wzrokowy ciągle pracuje, zmieniając odległość, kierunek i kąt widzenia. Soczewki B.I.G. EXACT® dzięki technologii DNEye® zapewniają niezakłócone, dynamiczne i naturalne doświadczenie widzenia, które doskonale współgra z naszym mózgiem. Punkty pomiarowe przenoszone są bezpośrednio na soczewkę, co gwarantuje wyprodukowanie najbardziej precyzyjnych soczewek na świecie — opowiada.

Zoptymalizowane soczewki zapewniają naturalne odbieranie kolorów oraz najostrzejszy kontrast widzenia. Skaner DNEye® dokładnie określa biometrię całego oka, biorąc pod uwagę długość gałki ocznej oraz analizując tysiące punktów pomiarowych wewnątrz oka. Następnie modele oczu wykorzystywane w kalkulacjach przenoszone są na soczewki podczas produkcji, co stanowi wyjąatek w naszej branży – wyjaśnia Agnieszka Sławińska.

Warto wiedzieć, że grupa Rodenstock od ponad 140 lat jest globalnym liderem innowacji w dziedzinie optyki okulistycznej. Ich produkty są owocem wieloletnich badań, najwyższego kunsztu wykonania oraz precyzyjnego cięcia. Sukces firmy związany jest z przełomowymi zmianami i wiodącymi technologiami produkcji soczewek okularowych, a działania skupiają się wokół innowacji umożliwiających maksymalną ostrość widzenia.

Udany duet – unikalne oprawki od projektanta i świetnie dopasowane soczewki okularowe

W piątek 26 kwietnia również będzie możliwość zbadania wzroku. Badanie trwa około 30 min, dlatego osoby z ograniczonym czasem mogą wybrać oprawki w piątek, a badanie wykonać w dogodnym dla siebie terminie — dodaje Wojciech Lemańczyk. — Wzrok można zbadać w salonie OptyOpty.com w Mierzynie w każdą środę, a każdy nasz dyplomowany optometrysta to również ortokeratolog. Dobieramy soczewki kontaktowe, a także jako pierwszy i jedyny gabinet w województwie zachodniopomorskim dobieramy pacjentom soczewki ortokorekcyjne.

Spotkanie z Andrzejem Bodychem, to jednocześnie okazja do wykonania bardzo precyzyjnego badania wzroku, już w ten piątek:

26 kwietnia, salon OptyOpty.com w Mierzynie przy ul. Weleckiej 1a (obok hotelu Julian), od godziny 12:00 do ostatniego klienta.

Pamiętaj: aż 1000 wyjątkowych opraw w jednym miejscu w bardzo atrakcyjnej cenie: 350 zł. Zapraszamy!

https://optyopty.com/

https://www.facebook.com/OptyOptyCOMMierzyn

https://www.rodenstock.com/pl/pl/index.html

https://www.facebook.com/BBstudioszczecin