Firma InsERT to rodzime przedsiębiorstwo, które od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji oprogramowania przeznaczonego dla małych i średnich firm. Doceni je każde biuro, które na co dzień ma do czynienia z obsługą dużej ilości dokumentacji czy obsługą kadrowo-płacową. Czym wyróżniają się programy InsERT, co warto o nich wiedzieć, a przede wszystkim - który spośród nich warto wybrać?

Jakie programy oferuje firma InsERT?

W małych i średnich firmach, które zazwyczaj nie korzystają z zaawansowanego oprogramowania klasy ERP, pojawia się potrzeba dostępu do narzędzi wspierających konkretne procesy biznesowe. Programy firmy InsERT skutecznie wypełniają tę lukę. Co warto wiedzieć o najpopularniejszych rozwiązaniach tego producenta?

InsERT Subiekt

Program InsERT Subiekt to system wspomagania produkcji. Został zaprojektowany z myślą o obsłudze sprzedaży i magazynu. Wśród jego funkcji można wymienić pełną obsługę wszystkich dokumentów handlowych i magazynowych oraz prowadzenie bazy danych kontrahentów i towarów. Program umożliwia kompleksowe zarządzanie zamówieniami, obsługę rachunków bankowych i rozrachunków oraz obsługę urządzeń zewnętrznych (np. kas fiskalnych). Programy Subiekt mogą być wykorzystane w każdej firmie zajmującej się sprzedażą towarów lub usług.

InsERT Gestor

Aplikacja InsERT Gestor to klasyczny system CRM (ang. Customer Relationship Management). Gromadzi wszystkie istotne dane na temat klientów związane z prowadzonymi działaniami marketingowymi oraz pozwala na wygodne wysyłanie maili z poziomu wbudowanego klienta poczty. Z Gestorem stworzysz różnego rodzaju zestawienia obrazujące skuteczność realizowanej strategii, jak lejki sprzedażowe, prognozę sprzedaży czy efektywność poszczególnych działów.

InsERT Rewizor

InsERT Rewizor to system finansowo-księgowy, który uwzględnia założenia ustawy o rachunkowości oraz wspólnotowe wytyczne w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Może być wykorzystany zarówno jako wsparcie działu księgowości w firmie, jak i jako narzędzie niezbędne do funkcjonowania biura księgowo-rachunkowego. Wśród funkcji Rewizora można wymienić m.in. prowadzenie ewidencji środków trwałych i VAT oraz automatyczne tworzenie dekretów księgowych.

InsERT Rachmistrz

Aplikacja InsERT Rachmistrz to narzędzie do prowadzenia księgowości uproszczonej. Odwzorowuje podatkową księgę przychodów i rozchodów, czyli najpopularniejszy sposób rozliczania się małych przedsiębiorców. Sprawdzi się też w przypadku przedsiębiorców, którzy wybrali ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Wśród jego możliwości warto wymienić:

  • prowadzenie ewidencji VAT;
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych;
  • prowadzenie ewidencji wykorzystania samochodu do celów służbowych;
  • wypełnianie deklaracji podatkowych oraz ich elektroniczną wysyłkę do urzędu skarbowego;
  • wystawianie deklaracji ZUS.

InsERT Biuro

System InsERT Biuro został zaprojektowany jako wsparcie dla biur rachunkowych, ułatwiający pracę księgowych oraz doradców podatkowych. Pozwala na obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego oraz obsługę ewidencji VAT. Współpracuje z takimi programami, jak Gratyfikant GT czy Rachmistrz GT.

InsERT Gratyfikant

InsERT Gratyfikant to system kadrowo-płacowy ułatwiający obsługę zatrudnienia w firmie. Uwzględnia m.in. rozbudowaną ewidencję pracowników, możliwość tworzenia elastycznego planu wynagrodzeń oraz gromadzenie informacji o innych rodzajach umów, niż stosunek pracy (np. umowy cywilnoprawne, kontrakty managerskie). Możliwości programu mogą zostać powiększone poprzez instalację dodatkowych pakietów, np. Sfera dla Gratyfikanta GT.

Warto wspomnieć, że programy firmy InsERT współpracują ze sobą, uzupełniając się nawzajem. Dobrym przykładem takiej integracji jest możliwość połączenia ze sobą Subiekta, Rachmistrza i Rewizora. W ten sposób można ujednolicić przepływ informacji w przedsiębiorstwie, ponieważ z poziomu jednego programu firma zyskuje dostęp do wielu informacji.

Gdzie kupić oprogramowanie firmy InsERT?

Programy firmy InsERT doskonale sprawdzają się w pracy z klientami i przy obsłudze procesów biznesowych. Software jest łatwy w użyciu i został wyposażony w wiele opcji o praktycznym znaczeniu dla użytkownika.

Wybierając systemy na potrzeby firmy, trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, czy pochodzą one ze sprawdzonego źródła. Programy takie, jak Subiekt, Rachmistrz czy Rewizor znajdziesz w sklepie Soft360. To sprawdzony dostawca software’u dla przedsiębiorców. Wieloletnie doświadczenie, kompleksowe wsparcie przed- oraz posprzedażowe powodują, że zakupy w Soft360 to czysta przyjemność.

Do każdego zakupu dołączany jest certyfikat legalności, więc firma zawsze ma pewność, że oprogramowanie, które nabyła, może być użytkowane zgodnie z prawem bez naruszania postanowień umowy licencyjnej.