Na to pytanie próbują odpowiedzieć organizatorzy Festiwalu Sztuki Miejskiej ,,Szczecin Główny - Środek Miasta", odbywającego się w Bramie Jazz Cafe. Koncert kolektywu Trickski, wystawa zdjęć na temat szczecińskich zakątków czy akcja grafficiarska - już za nami. Pokaz mody, projekcje filmów czy przedstawienie muzyczne to kolejne warte zobaczenia wydarzenia, trwającej do 1 października, imprezy.

Na zewnątrz Bramy Jazz Cafe było mroźno, mimo wielkich palników ustawionych między stolikami. Nie zauważyłam jednak, by temperatura wygnała do domu większą ilość uczestników Festiwalu Sztuki Miejskiej. Wręcz przeciwnie - od godziny 21.00 przybywało coraz więcej, żądnych muzycznych wrażeń, imprezowiczów.

 

W środku klubu można było się ogrzać oglądając świetne zdjęcia ,,Mój Szczecin Główny" lub kołysząc się do rytmów tworzonych przez dj`ów. Gdy do konsoli podeszli członkowie duetu Trickski, parkiet był pełen bujających się w rytmach muzyki dusz.

 

Muzyka kolektywu to przecudowne dźwięki tanecznej elektroniki i pozytywne wibracje jej towarzyszące. Zespół świetnie wpasował się w atmosferę wielkomiejskiej house`owej imprezy, która - ku uciesze - jeszcze trwa (do środy)!