wSzczecinie.pl nie tworzy się sam, istnieje dzięki zgranej ekipie redakcyjnej, która w piątek, 29 czerwca, miała okazję spotkać się wspólnie po raz kolejny.
Na miejsce redakcyjnej burzy mózgów wybraliśmy Barrel Club. Jeśli ktoś z was nie miał jeszcze okazji odwiedzić tego miejsca, zapraszamy tutaj http://www.rozrywka.wszczecinie.pl/lokale/kluby/8746/Barrel_Club. To klimatyczny lokal z miłym dla oka wystrojem i uśmiechniętą obsługą. Rozpoczęliśmy w okolicach godz. 19, wtedy, kiedy Barrel powoli się zapełniał. Po krótkiej chwili spotkania redakcyjnego atmosfera sprzyjała powstawaniu nowych idei, które już wkrótce wejdą w życie naszego portalu. Odwiedzaj, więc wSzczecinie.pl, a na pewno już niedługo zaskoczymy Ciebie czymś wyjątkowym!

Po burzliwych obradach, naradach i wszelkich innych temu podobnych, czas przyszedł na relaks. Kierunek Parkiet, i tu pojawił się problem, bo zgrana redakcja miała kilka opcji, ostatecznie wylądowaliśmy na największym klubowym lotnisku w Szczecinie, czyli w Black Pearl. Tłumy ludzi, kolorowe światła, czujna ochrona, umcyk umcyk na zmianę z hop hop w głośnikach, czyli hity z najświeższej półki i muzyka dla każdego. Mimo tego, iż miały to być chwile relaksu dla kolegów redaktorów i tak nie mogliśmy uciec od rozmów o portalu i jego przyszłości. Działamy Pełną Parą bo w Szczecinie jest miejsce dla wSzczecinie.pl.