Projekt zawiera oryginalny rozkład krzesełek, napis “Pogoń” na jednej z trybun, a nawet ławki rezerwowych. Poza stadionem zarysowuje się także fragment parkingu. Wygląda na to, że autor myśli nad kontynuacją swojego dzieła.
Kibic otrzyma nagrodę za swoją ciężką pracę. Pogoń Szczecin udostępniła jego wpis i zaprosiła do swojego Punktu Obsługi Kibica po klubowe gadżety. Co więcej, internauta otrzyma także podwójne zaproszenie na inauguracyjny mecz domowy w sezonie 2025/2026.
Stadion przy ulicy Twardowskiego może pomieścić 21 165 widzów i składa się z czterech krytych trybun, w tym pięciokondygnacyjnej trybuny północnej, która zawiera m.in. strefę VIP, szatnie, siłownię oraz zaplecze dla mediów. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 363 miliony złotych, z czego część przeznaczono na budowę Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży oraz sześciu boisk treningowych.
Minecraft to popularna gra komputerowa stworzona przez Markusa Perssona i wydana przez Mojang w 2011 roku. Gracze mogą w niej eksplorować, budować i przekształcać trójwymiarowy świat złożony z bloków. Gra oferuje kilka trybów rozgrywki, w tym kreatywny, przetrwania, przygodowy oraz hardcore. W trybie przetrwania gracze muszą zdobywać surowce, budować schronienia i bronić się przed potworami. Tryb kreatywny pozwala na swobodną budowę bez ograniczeń surowców i zdrowia. Minecraft wspiera zarówno rozgrywkę jednoosobową, jak i wieloosobową przez Internet. Gra dostępna jest na wielu platformach, w tym PC, konsole i urządzenia mobilne. Ogromna społeczność tworzy modyfikacje, mapy i serwery, co znacznie poszerza możliwości gry. Minecraft ma także walory edukacyjne i jest wykorzystywany w szkołach na całym świecie. Gra od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród graczy w różnym wieku.
Komentarze