W życiu każdego człowieka jest wiele sytuacji, zmuszających do konieczności skorzystania  z możliwości pobierania odszkodowania.  W rzeczywistości niewielu z nas zdaje sobie sprawę, w wyniku jakich zdarzeń przysługuje nam prawo i do jakich odszkodowań. Dlatego chcemy przybliżyć Państwu przypadki, w których możemy dochodzić należnych odszkodowań.

Za co można uzyskać odszkodowanie?

Odszkodowanie należy się każdej osobie poszkodowanej w zależności od zdarzenia losowego lub umyślnego. I są to szkody powstałe:

- w wyniku wypadku komunikacyjnego

- w wyniku błędu lekarskiego

- za szkody osobowe

- z OC oraz innych ubezpieczeń

- za szkody na mieniu

- za szkody z tytułu wywłaszczenia

- i pozostałe.

Dochodzenie swoich roszczeń w wielu przypadkach bywa trudne. Udowodnienie winy wymaga udokumentowania popełnionych błędów w stosunku do poszkodowanego. I tak na przykład firmy ubezpieczeniowe domagają się dostarczenia kompletnej dokumentacji, często działając na zwłokę. Podobnie jest z roszczeniem o odszkodowanie za popełniony błąd lekarski, gdzie mamy do czynienia z utrudnieniami ze strony placówki medycznej.
Z pomocą w tych trudnych sytuacjach śpieszą kancelarie odszkodowawcze, które pełnią rolę przedstawiciela poszkodowanego.

Komu powierzyć prowadzenie roszczenia? 

Jeśli podejmiemy decyzję o wystąpienie o odszkodowanie, musimy pamiętać o pewnych zasadach. Przede wszystkim nie należy działać pod wpływem impulsu i emocji. Przeanalizujmy oferty przedstawicieli handlowych, sprawdźmy w czyim imieniu występują. Warto sprawdzić czy kancelaria odszkodowawcza zapewnia obsługę prawną ADWOKATÓW. Niektóre firmy działające na rynku odszkodowań nie zapewniają obsługi ze strony adwokatów przez co klient pozbawiony jest reprezentacji w sądzie. To jest kluczowe dla wielu spraw, bowiem większość z nich jest toczona w sądzie. 

Drugim ważnym elementem jest kwestia rozliczenia finansowego czyli wypłata środków pieniężnych. W kancelarii Duże Odszkodowania wszystkie wygrane wypłacane są bezpośrednio na konta klientów, co jest rzadkością w praktykach innych firm z tej dziedziny.

Kolejnym ważnym czynnikiem przy wyborze odpowiedniego reprezentanta jest ubezpieczenie kancelarii, często niezbędne dla zabezpieczenia klienta przed odpowiedzialnością za koszty powstałe w toku prowadzenia postępowania. Każda szanująca się kancelaria mająca na względzie dobro klienta posiada stosowne ubezpieczenie.

Kancelaria Duże Odszkodowania od lat z sukcesem pomaga klientom w uzyskaniu rekordowych odszkodowań. Nie pobieramy opłat za prowadzenie roszczenia, dopiero w przypadku wygranej sprawy poszkodowany ponosi ustaloną wcześniej opłatę procentową. Nasze usługi są profesjonalne i skuteczne. Dzięki doświadczonym Adwokatom pomogliśmy klientom w uzyskaniu rekordowych odszkodowań w różnych sprawach.

Jak długo trwa sprawa?

Z uwagi na trudność i złożoność tego typu spraw prawnych, na wypłatę odszkodowania możemy poczekać nawet kilkanaście miesięcy. Wszystko zależy od rodzaju wypadku, jego skutków, obrażeń a przede wszystkim od chęci współpracy ze strony przeciwnej.
Nasze doświadczenie pokazuje, że warto podjąć próbę dochodzenia roszczeń. Wybierając firmę, która posiada w zespole adwokatów, mamy gwarancję na rzetelne reprezentowanie w sprawie.

Podsumowanie

Każdy wypadek czy zdarzenie niosące za sobą szkody jest sprawą indywidualną.
Warto mieć na względzie to, że nawet najmniejsze obrażenia mogą niekiedy pociągnąć za sobą komplikacje. Występując o odszkodowanie zwiększamy swoje na szanse na powrót do zdrowia, rehabilitację czy rentę.

Jeżeli jesteś poszkodowany, masz wątpliwości co do roszczenia o odszkodowanie skonsultuj się z naszymi adwokatami, którzy wskażą Ci najwłaściwszą drogęę do dalszego postępowania w sprawie.


Prowadzimy bezpłatne konsultacje dla poszkodowanych .
tel: 801 022 310 lub e-mail: info@duzeodszkodowania.comWybierz zaufanie – wybierz profesjonalizm!

 

Powierzając  swoje  roszczenia w ręce kancelarii Duże Odszkodowania zyskujesz gwarancję jakości obsługi, etycznych zasad, wypłaty odszkodowania bezpośrednio na Twoje konto, pomoc profesjonalistów, oszczędność czasu a przede wszystkim bezpieczeństwo.