Klub Muzyczny Browar Polski zlokalizowany jest przy ul. Dworcowej 20 w Szczecinie w neogotyckim budynku Poczty Polskiej.
Opis miejsca

Organizacją życia artystycznego klubu zajął się znany szczeciński animator kultury Waldek Kulpa (wieloletni szef nieistniejącego już Studenckiego Centrum Kultury Kontrasty, prezes Stowarzyszenia SZOK – Szczecińska Offensywa Kulturalna, a ostatnio współpracownik znanego szczecińskiego klubu Rocker).

W weekendy grają tutaj zespoły coverowe i autorskie, których koncerty połączone są z dobrą zabawą na parkiecie prowadzoną osobiście przez menedżera klubu ds. artystycznych Waldka Kulpę oraz innych znanych szczecińskich prezenterów muzyki. W tygodniu od g.20 na scenie pojawiają się małe formy muzyczne (solo, duet). Studenci Akademii Sztuki, a także już znani muzycy grają na żywo na przeróżnych instrumentach, by umilić czas gościom klubu.

Browar Polski to klub muzyczny, ale zarazem największa piwiarnia w mieście, w której piwo podawane jest w kuflach półlitrowych i litrowych. Oprócz piwa napić się tutaj można wszelkich dobrych trunków alkoholowych i bezalkoholowych. Klub stawia również na bardzo dobre polskie jedzenie, w menu znajdziecie zatem żurek, grochówkę, golonkę, żeberka, schabowy czy chleb ze smalcem.

Klub, oprócz dużej sali klubowej, dysponuje mniejszymi salami doskonałymi na eventy firmowe, imprezy okolicznościowe (jedna z nich wyposażona jest w dodatkowy samodzielny bar).

Godziny otwarcia
Poniedziałek: 12:00 - 00:00
Wtorek: 12:00 - 20:00
Środa: 12:00 - 20:00
Czwartek: 12:00 - 20:00
Piątek: 12:00 - 02:00
Sobota: 12:00 - 02:00
Niedziela: 12:00 - 19:00