Na I piętrze biurowca w Posejdonie swoją działalność rozpoczęła długo wyczekiwana restauracja Zielone Patio, działająca w formule: wybierz, nałóż i zjedz. Lokal zasługuje na uwagę ze względu na ciekawą aranżację wnętrza, stosunek ceny do jakości, ale przede wszystkim pyszną i zdrową kuchnię.

 

– Długo rozważaliśmy, jak powinien wyglądać i jakie potrzeby zaspokajać nasz lokal. Wiedzieliśmy, że nasi goście zazwyczaj nie mają zbyt dużo czasu, by zjeść posiłek, a zależy im na zdrowych i dobrych jakościowo daniach – mówi Dariusz Gradzik, manager Zielonego Patio. Formuła bufetu, gdzie każdy sam wybiera potrawy, to oszczędność czasu, jedzenia (sam decydujesz na jaką wielkość porcji masz ochotę) i pieniędzy – cena za 100 gr to zaledwie 3,90 zł, natomiast talerz zupy to koszt 3,50 zł.

Zielone Patio to też idealna przestrzeń do spotkań biznesowych i rodzinnych. Restauracja ma bardzo ciekawy design, pozwalający odpocząć i złapać odrobinę spokoju w pędzie dnia. Rano serwowane są śniadania podawane z pyszną kawą z lokalnej kawiarni, a w ciągu dnia dania obiadowe, które zachwycą zarówno osoby preferujące tradycyjne smaki, jak i wegetarian czy osoby na diecie eliminacyjnej. Zgodnie z ideą zero waste w ostatniej godzinie funkcjonowania lokalu wszystkie dania są tańsze o 30%.

Zielone Patio poleca się również jako miejsce do organizacji różnego rodzaju uroczystości, konferencji czy bankietów. Dostęp do patio na dziedzińcu Posejdona, łatwość aranżacji wnętrza pozwalają swobodnie kształtować przestrzeń i klimat lokalu z pełną obsługą gastronomiczną.

Zielone Patio to nie jedyna restauracja z siedzibą w Posejdonie. Już w październiku swoje otwarcie zapowiedziało Forno Nero – lokal z prawdziwą włoską kuchnią i neapolitańską pizzą. Robi się ciekawie w tej części miasta.

Zielone Patio zaprasza od poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00. Do dyspozycji gości jest również parking w podziemiach biurowca.


Zielone Patio

Biurowiec Posejdon

Plac Brama Portowa 1

fb/ig /ZielonePatio.Szczecin

www.zielonepatio.szczecin.pl