Zmierz się z Darthem Vaderem i rycerzami Jedi! Postaci z sagi Star Wars pojawią się w środę (13 listopada) o godzinie 18:00 na pl. Lotników. To niepowtarzalna okazja, by wyzwać ich na pojedynek na miecze świetlne.

Będzie to już szósta edycja wydarzenia organizowanego przez Ligę Superbohaterów. W poprzednich latach wszyscy bawili się doskonale. Można było zobaczyć jak świetnie mieczami świetlnymi posługują się rycerze Jedi, pokonać szturmowca w charakterystycznym białym pancerzu czy też zmierzyć się z samym Lordem Vaderem. W środę 13 listopada areną walki będzie pl. Lotników. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, trzeba tylko zabrać swój własny miecz świetlny.

– Pogoda za oknem nie dopisuje, ale Liga Superbohaterów nie daje za wygraną. Już w najbliższą środę plac Lotników w Szczecinie przejęty zostanie przez VI Wielki Pojedynek na Miecze Świetlne ! Wysłannicy Rebelii oraz Imperium pojawią się tam o godzinie 18:00. Odkurzcie zatem swoje miecze z naładowanymi kryształami i przybywajcie! – zachęcają organizatorzy.

Fundacja Liga Superbohaterów to grupa osób wcielających się w role superbohaterów, postaci z bajek i filmów. Odwiedzają dzieci w szpitalach, hospicjach, domach dziecka, ośrodkach wychowawczych. Spełniają tym samym marzenia najmłodszych o zobaczeniu ulubionej postaci. Szczecińskich superbohaterów można spotkać praktycznie na wszystkich charytatywnych imprezach w mieście i najbliższej okolicy. Włączają się w wiele różnych inicjatyw, np. w akcję honorowego oddawania krwi.