To inicjatywa kibiców Pogoni Szczecin. Na znakach drogowych w pobliżu stadionu jednemu z pieszych dorysowano granatowo-bordową koszulkę, a innemu klubowy szalik.

 

„Nawet znaki drogowe w okolicy stadionu im. Floriana Krygiera wskazują, że w sobotę wszyscy fanatycy powinni znaleźć się w Młynie i dopingować Pogoń Szczecin! Granatowo-bordowe elementy na znakach, to robota „dobrych duszków”. Dajcie znać, jak Wam się podobają!” – czytamy na facebookowym profilu Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy”.

Przerobione znaki można zobaczyć przy skrzyżowaniu ulic: Jagiellońskiej, Twardowskiego i Witkiewicza (za przejazdem kolejowym). Nadal ich znaczenie jest czytelne dla kierowców, ale oczywiście takie ingerencje w wygląd piktogramów nie są dozwolone.

Kibice Portowców mocno mobilizują się przed sobotnim starciem na szczycie tabeli z Lechią Gdańsk (o godzinie 17.30). Pogoń jest w ostatnich tygodniach w świetnej formie i umocniła się na 3. miejscu. Najbliższy rywal jest o jedną lokatę wyżej.

Zainteresowanie meczem jest bardzo duże. W środę rano w klubowym systemie sprzedaży były dostępne już tylko pojedyncze wejściówki. Jest jeszcze opcja kupna biletów na trybunę Ultras (sektory B2, B3, B4, B5) od Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy".