Wielu mężczyzn zastanawia się nad zakupem odpowiedniego prezentu na święta dla dziewczyny. Okazuje się, że taki podarunek to wcale nie muszą być kwiaty, czekoladki lub biżuteria. Doskonałym rozwiązaniem jest zakup vouchera prezentowego. Znajdzie się coś dla fanek sportu, a także miłośniczek urody oraz rozwoju osobistego.

Wspaniały prezent dla miłośniczki sportu i szybkich samochodów

Wiele kobiet interesuje się sportem, przeżyciami ekstremalnymi oraz szybkimi samochodami. Doskonałym rozwiązaniem na prezent na święta dla dziewczyny jest sprezentowanie jej atrakcji, która pozostanie jej na długo w pamięci. Przykładem takiego podarunku jest skok ze spadochronem, czyli przeżycie, które można wspominać przez wiele lat. Tego typu atrakcja na pewno spodoba się kobietom, które lubią sporty ekstremalne i chcą przekraczać własne granice. Na początku obdarowana kobieta weźmie udział w krótkim szkoleniu, a następnie zostanie uniesiona przez samolot na odpowiednią wysokość. Sam lot ze spadochronem składa się z dwóch faz: lotu swobodnego (50 sekund) i szybowania z otwartą czaszą (około 10 minut). Innym ciekawym pomysłem jest jazda szybkim, luksusowym samochodem. Dziewczyna może na własne oczy zobaczyć tor wyścigowy i sprawdzić się w roli kierowcy bolidu lub auta takiego jak Ferrari lub Ford Mustang. Tego typu prezent na pewno przypadnie do gustu fance motoryzacji i szybkich samochodów.

Podarunek dla kobiety, która lubi dbać o swoją urodę

Innym ciekawym podarunkiem świątecznym dla dziewczyny jest voucher na dzień w SPA. Osoba obdarowana przychodzi w wybrane miejsce, a następnie spędza około 4 godzin na zabiegach. Taki podarunek na pewno spodoba się kobiecie, która potrzebuje zregenerować swój organizm, odpocząć psychicznie i fizycznie, a także zadbać o własną urodę. Czy istnieje lepszy prezent dla dziewczyny? Dla pań, które są zainteresowane makijażem i pielęgnacją swojego ciała, równie udanym podarunkiem może być voucher na manicure hybrydowy lub na masaż, albo na lekcję nauki makijażu. Innym, naprawdę ciekawym rozwiązaniem, jest floating, czyli relaks duszy i ciała. Floating można zdefiniować jako wysoce relaksujący zabieg, który zmniejsza bodźce zewnętrzne o 90%. Jest to więc pewnego rodzaju deprywacja sensoryczna, której celem jest zmniejszenie stresu, zrelaksowanie organizmu i polepszenie nastroju. Dodatkowo floating zwalcza zakwasy, redukuje napięcie mięśniowe i poprawia pamięć oraz koncentrację.

Prezent dla dziewczyny, której zależy na rozwoju osobistym

Okres świąteczny zwykle kojarzy się z nowym rokiem i postanowieniami. Dla dziewczyny, która chce rozwinąć nowe umiejętności w nadchodzącym roku, świetnie sprawdzą się prezenty kreatywne, na przykład voucher na kurs, warsztaty lub szkolenie, z zakresu dowolnej tematyki. Oczywiście rodzaj kursu musi być dopasowany do zainteresowań i potrzeb obdarowanej kobiety. Świetnym pomysłem jest kurs florystyczny, który umożliwia zdobycie wiedzy i zdolności praktycznych z zakresu układania kwiatów, tworzenia wiązanek. Innym pomysłem, doskonałym na obecne czasy, są kursy online. Obdarowana kobieta może skorzystać z różnych opcji, na przykład zdalnego kursu z zakresu podstaw dietetyki, radzenia sobie ze stresem, animatora lub trenera i coacha. Tego typu atrakcja świetnie sprawdzi się także u tych dziewczyn, które lubią naukę przez Internet i chętnie rozwiną swoje umiejętności z danej dziedziny.