Dwie niezależne sale taneczne z różną muzyką, wakacyjny klimat i luksusowa limuzyna, którą można przyjechać do klubu w cenie biletu. To tylko część oferty Holiday Club, mieszczącego się przy ul. 3 Maja 20.

Klub jest częścią marki Holiday Szczecin. Wszyscy, którzy latem świetnie bawili się podczas imprez na katamaranie pływającym po Odrze (Holiday-Boat Szczecin), od kilku miesięcy ten sam klimat mogą odnaleźć w klasycznym klubie „na stałym lądzie”. Od początku frekwencja jest wysoka.

- Nasz klub jest bardzo fajnie odbierany. Wśród naszych gości zdecydowanie przeważają bardzo pozytywne opinie – mówi Norbert Kowalczyk, menedżer klubu. – Nie zamierzamy jednak spoczywać na laurach. Cały czas pracujemy, by wyróżniać się na tle innych szczecińskich klubów wyjątkowym klimatem i dbałością o szczegóły.

Za darmo 10-metrowym Hummerem

Ta dbałość o szczegóły zaczyna się już od zapewnienia wyjątkowego transportu do klubu. Wystarczy zebrać co najmniej 8-osobową ekipę, by do Holiday Club przyjechać 10-metrowym Hummerem H2. Na terenie Szczecina do takiej przejażdżki limuzyną nie trzeba nic dopłacać. Wystarczy kupić bilet wstępu do klubu.

W lokalu możliwa jest zabawa na trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni około 500 m2. Znajdziemy tam salę chillout z możliwością zapalenia Shishy, vip room, dwa podświetlane bary, nietuzinkowo rozlokowane loże i nowoczesną elektroniczną palarnię, z której dym na pewno nie przedostanie się na zewnątrz . Najważniejsze są jednak dwie sale taneczne.

Dwie sale i pierwsze foto lustro

- Są od siebie zupełnie niezależne. Na każdej z nich DJ gra w innym stylu. Jeśli na jednej jest muzyka klubową, to na drugiej może być np. R&B. Dzięki temu każdy ma wybór przy jakiej muzyce chce się bawić.

Dodatkową atrakcją jest pierwsze w Szczecinie foto lustro. W pomieszczeniu pełniącym rolę foto budki umieszczono wielkie lustro. Zdjęcia są darmowe, więc można próbować do woli, by zrobić idealną pamiątkową fotografią z Holiday Club.

Dużo imprez specjalnych

W Holiday Club regularnie występuje duet MIQRO & Maiqel, autorzy hitu Sunday Morning. Zapowiadani są na 16 marca, gdy właściciele klubu szykują również dodatkową niespodziankę.

- Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że wystąpi znany polski wokalista – mówi Norbert Kowalczyk. – Mamy dużo pomysłów na imprezy specjalne, ale ogromną wagę przywiązujemy również do co weekendowych wydarzeń, podczas których nasi goście też świetnie się bawią.

Imprezy prywatne i firmowe

Holiday Club oferuje przestrzeń do organizacji imprez firmowych, bankietów, imprez prywatnych, spotkań biznesowych, sesji zdjęciowych czy produkcji telewizyjnych i teledysków. Szeroki wachlarz możliwości organizacyjnych pozwala dopasować się do szczegółowych upodobań gości.

Częścią marki Holiday Szczecin są również: Holiday-Boat (katamaran wraca na Odrę w kwietniu, będzie live streaming z imprez), Holiday-Charter (jacht do wynajęcia), Holiday Limo (limuzyna do wynajęcia) a już niebawem nowy produkt Holiday-House ( pierwszy luksusowy apartament z ukierunkowaniem na Before Party. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie: holiday.szczecin.pl.