Już ubiegłoroczna edycja Zjazdu Na Byle Czym udowodniła, że szczecinianie cechują się niebywałą wręcz fantazją. Wyobraźnia działa pod wpływem odpowiednich bodźców. Nic tak nie pobudza wyobraźni jak miłość. Druga edycja Crazy Slide, która odbędzie się 12 lutego, będzie promować miłosne szaleństwo.

Organizatorzy, firma Target, zapraszają wszystkich zakochanych do specjalnej kategorii – Walentynkowej Dwójki. Wszyscy zakochani uczestnicy zostaną nagrodzeni, choć nagrodę samą w sobie powinny stanowić wspomnienia związane z budową jak i ze zjazdem pojazdu.


Świętowanie Walentynek w nietypowy sposób może opłacić się szczególnie jednej parze, ponieważ główną nagrodą jest weekend w SPA.


Kolejną specjalną kategorią jest zjazd rodzinny. Jest to wspaniała opcja dla rodziców chcących spędzić trochę czasu z dziećmi. Zapracowane matki oraz ojcowie nie zawsze mają okazję na aktywne spędzanie czasu ze swoimi pociechami. Udział w Crazy Slide pobudzi nie tylko fantazję dzieci, ale i rodziców. Stworzenie pojazdu opartego na ulubionej bajce dzieci, bądź też budowanie całkiem nowego szalonego wehikułu to wspaniała rodzinna przygoda.


Crazy Slide to nie tylko budowanie „byle czego” i zjeżdżanie na tym. To również cała masa szalonych konkursów. Jednym z takich konkursów jest Crazy Fotka. Zapraszamy wszystkich tych, którzy nie wstydzą się pokazać światu swojego szaleństwa. 10 najlepszych zdjęć zamieszczonych zostanie w specjalnej galerii na naszym portalu. Nagrodami głównym, są wzlot balonem, podwójne zaproszenia do Tarzanii oraz zaproszenie do restauracji Royal Jazz Club o wartości 100 zł.


Już wkrótce dziennikarze wSzczecinie.pl powrócą z hal produkcyjnych i przedstawią swój odjechany pojazd.