„Odpal swoją wewnętrzną moc i naucz się z niej korzystać” – to hasło przyświecające spotkaniu w ramach projektu „Kobiecym Okiem”, na które zaprasza Centrum Handlowe Ster. Gościem specjalnym sobotniego eventu będzie Tatiana Mindewicz-Puacz – trenerka rozwoju osobistego i psychoterapeutka, coach, znana z roli mentorki w programie „Projekt Lady” emitowanym przez stację TVN.

„Kobiecym Okiem w Sterze” to cykl spotkań, który od 2017 roku prowadzony jest w Centrum Handlowym Ster. Podczas warsztatów z ekspertami poruszane są tematy z zakresu rodzicielstwa, biznesu, psychologii i samorozwoju.

Jak tłumaczą organizatorzy, to warsztaty podczas których każda kobieta może otrzymać porady, wziąć udział w dyskusji oraz wymienić się uwagami i doświadczeniami z innymi uczestniczkami. „Wiemy, że jest duża potrzeba tego typu spotkań, stąd też pomysł na ich zainicjowanie. Centrum Handlowe Ster chce być blisko kobiet i ich potrzeb” – podkreślają.

Najbliższe spotkanie odbędzie się już 2 kwietnia (sobota) w strefie restauracyjnej Centrum Handlowego Ster. Będzie to zarazem wydarzenie inaugurujące nowy sezon cyklu „Kobiecym Okiem”. Uczestniczki warsztatów dowiedzą się jak zamieniać marzenia w cele, znaleźć w sobie to, czego szukają „poza sobą”, a także jak rozwijać skrzydła zamiast się w nie zwijać. Gościem specjalnym będzie Tatiana Mindewicz-Puacz – doradczyni i trenerka w zakresie strategii komunikacyjnych, ekspertka ds. kampanii społecznych, trenerka rozwoju osobistego, certyfikowany coach i psychoterapeutka. Znana jest z roli mentorki w programie „Projekt Lady”. Spotkanie poprowadzi Nina Kaczmarek z portalu Kobietowo.pl, który wspiera przedsiębiorcze kobiety z regionu.

Spotkanie rozpocznie się 2 kwietnia o godz. 13. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy, a wstęp jest bezpłatny.