Poszukując odpowiednich okularów, najlepiej oddać się w ręce specjalistów z dużym doświadczeniem. Zwłaszcza, gdy mogą zaproponować oprawki najbardziej znanych światowych producentów, a dodatkowo na miejscu dostępne są badania wzroku u wykwalifikowanego optometrysty. Tak kompleksowa oferta, z częstymi promocjami, czeka na klientów salonów optycznych: Manufaktura Wzroku (ul. Monte Cassino 40, koło deptaku) i Optyk Lepert (al. Wojska Polskiego 60, przy pl. Szarych Szeregów).

Manufaktura Wzroku działa od 5 lat, a Optyk Lepert już aż od 42! Oba salony łączy ten sam właściciel i doświadczony zespół dbający o najdrobniejsze szczegóły.

– Dobry optyk pełni kluczową rolę nie tylko podczas poszukiwania odpowiednich oprawek. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie okulary, biorąc pod uwagę kształt twarzy, indywidualne upodobania oraz wymagania zdrowotne. Okulary naszych klientów są dla nas najlepszą reklamą. Nie możemy pozwolić, by ktoś po wyjściu z naszego salonu źle w nich wyglądał lub czuł się niekomfortowo – podkreśla Pani Agnieszka, doradca klienta w salonie.

Oprawki najbardziej znanych marek tańsze o 40%

Oba salony wyróżniają się bardzo rozbudowaną ofertą oprawek najbardziej znanych producentów. Wybierać można spośród marek takich jak: Etnia Barcelona, Liu Jo, Calvin Klein, Roberto Cavalli, Swarovski, Salvadore Ferragamo, Timberland, Mont Blanc i wielu innych.

– Teraz bardzo modne są oprawki oversize, często w kolorach brązu. Ale klienci mają bardzo różne preferencje. Jesteśmy od tego, żeby doradzić i pomóc wybrać najlepsze. Mamy już stałych klientów, którzy zawsze do nas wracają – mówi Pani Agnieszka.

Na wszystkie oprawki okularowe, a także okulary przeciwsłoneczne, obowiązuje do końca czerwca 2023 na hasło „wSzczecinie.pl” 40-procentowa zniżka. Jest też dodatkowa promocja na soczewki progresywne marki Urbanist – para kosztuje teraz 1370 zł.

Opieka nad klientem zaczyna się przy badaniu wzroku i wcale nie kończy na sprzedaży okularów

W salonach Manufaktura Wzroku i Optyk Lepert dostępne są okulary progresywne, biurowe oraz jednoogniskowe. Najwyższej jakości soczewki okularowe o różnych wymiarach i parametrach. To pozwala dopasowywać szkła do indywidualnych potrzeb oraz wymagań.

Klienci mają możliwość wykonania badania wzroku. Wykwalifikowana optometrystka ma na miejscu do dyspozycji nowoczesny autorefraktometr, który pozwala na przeprowadzenie specjalistycznego komputerowego badania wzroku. Następnie sprawdzana jest ostrość widzenia i parametry widzenia obuocznego. Ustala się wadę refrakcji.

– Badanie tego typu trwa przeciętnie ok. 30-40 minut. Podchodzimy jednak do każdego pacjenta indywidualnie i poświęcamy zawsze tyle czasu, ile jest potrzebne do doboru odpowiedniej korekcji wady wzroku – podkreśla Pani Agnieszka.

Opieka nad klientami nie kończy się po sprzedaniu okularów. Mogą później liczyć na serwis i fachową reakcję, gdy z oprawkami coś się stanie.

Do wyboru salony w różnych częściach Śródmieścia

Manufaktura Wzroku mieści się przy ul. Monte Cassino 40, tuż koło deptaku. Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, a w soboty 10-14. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: https://manufakturawzroku.pl/.

Salon Optyk Lepert działa przy al. Wojska Polskiego 60, w pobliżu pl. Szarych Szeregów. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na: https://optyklepert.pl/.