Czy chciałbyś spotkać kogoś, kto odniósł sukces zawodowy na krajowym lub światowym rynku? Poznać inwestora, przedsiębiorcę, anioła biznesu, eksperta, tu na miejscu, nie wyjeżdżając do stolicy? I w dodatku wziąć udział w takim spotkaniu nieodpłatnie? Przyjdź do „Strefy 89”. To właśnie my organizujemy wydarzenia, podczas których możesz skorzystać z doświadczenia mentorów z kraju i ze świata.

„Strefa89”, jako pierwszy nieodpłatny coworking w Polsce, organizuje także spotkania z ciekawymi osobami, które osiągnęły sukces umiejętnie poruszając się na styku sfer nauki i biznesu. Znani naukowcy, biznesmeni, artyści, światowe autorytety – ludzie kreatywni z kraju i z zagranicy na otwartych spotkaniach udzielają cennych wskazówek wszystkim, którzy stawiają nie tylko pierwsze kroki w biznesie. 

Spotkania mają charakter zajęć praktycznych i trwają trzy godziny, zazwyczaj jest  to prezentacja połączona z case study, dyskusją i rozmowami w swobodnej atmosferze. Do tej pory przygotowaliśmy 15 spotkań. Przed nami przynajmniej 5, na których podejmiemy ekspertów ze Europy, którzy opowiadać będą m.in. o pracy z inwestorami, tworzeniu startupów, innowacji w biznesie, wykorzystywaniu PRu przez uczelnie wyższe.

Podczas swojej przeszło półtorarocznej działalności „Strefa 89” gościła m.in.:

- Arkadiusza Hajduka i Michała Olszewskiego - twórców vloga zapytajvc.pl oraz poznańskiej fabryki startupów Huge Thing; 

- Grahama Watsona – mistrza doradztwa biznesowego oraz bankiera inwestycyjnego; 

- Claire MacDonald – założycielkę i dyrektorkę MAP-C Advisory – firmy specjalizującej się w doradztwie strategicznym i gospodarczym.

Piotra Sućko – prezesa biura podróży Funclub oraz członka zarządu Wielkopolskiej Izby Turystycznej; 

Arka Skuzę – szefa iTraf Technology, która opracowała technologię rozpoznawania obrazu; 

Michała Sadowskiego – założyciela i prezesa brand24 oraz autora książki „Rewolucja Social Media”; 

Arthura Mrozowskiego - doświadczonego przedsiębiorcę, projektanta i dewelopera rozwiązań technologicznych; 

Michała Madeja – projektanta gier komputerowych w tym gry Wiedźmin w studiu CDProjekt RED, scenarzystę oraz programistę; 

Permjota Valię – londyńskiego anioła biznesu oraz założyciela Help with Sales Ltd; 

Pierwsze spotkania odbędą się już na jesieni, a szczegóły będą sukcesywnie dodawane na stronie internetowej www.strefa89.pl oraz na strefowym fanpage`u.

„Strefa 89” to kolejny krok na Twojej drodze do sukcesu!

 

"Strefa 89" jest częścią projektu "Innowacja poprzez co-munikację" finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.