Trudna sytuacja na rynku pracy w naszym regionie powoduje, że znalezienie dobrze płatnej pracy wiąże się z koniecznością ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. W ostatnich latach bardzo ciekawą alternatywą dla płatnych studiów zaocznych jest możliwość nauki w bezpłatnych szkołach policealnych, w których w ciągu nawet jednego roku możemy zdobyć atrakcyjne wykształcenie doceniane przez pracodawców.

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK to największa sieć szkół w Polsce, posiadająca oddziały w 80 miastach. Szczeciński oddział placówki w swojej bogatej ofercie proponuje naukę na jednym z dziewięciu całkowicie darmowych kierunków szkół policealnych oraz w bezpłatnym liceum dla dorosłych. Edukacja odbywa się w systemie zaocznym, a zajęcia prowadzone są tylko w soboty i niedziele. System ten pozwala na łączenie nauki w szkole z codziennymi obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi.

Tylko do końca października można zapisać się i rozpocząć naukę w darmowej szkole policealnej na jedynym z kierunków: BHP, Kosmetyka, Florysta, Administracja, Opiekunka Środowiskowa, Rachunkowość, Obsługa Terminali i Portów, Turystyka Wiejska czy Ochrona Osób i Mienia. Zainteresowane osoby zachęcamy do skorzystania z opcji zapisu on-line, wystarczy wejść pod podany adres i wypełnić formularz: http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Szczecinie chcąc zachęcić osoby do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, oprócz darmowej edukacji oferuje swoim słuchaczom dodatkowy pakiet korzyści, którymi są m.in.: legitymacja uprawniająca do zniżki w komunikacji miejskiej i PKP, rabaty u kilkuset Partnerów w całej Polsce, bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS i MOPR.

Możliwość zdobycia nowego wykształcenia bez konieczności ponoszenia zbędnych kosztów, wydaje się bardzo ciekawą propozycją wartą rozpatrzenia. Podnoszenie swoich kwalifikacji, jest jednym z kluczowych argumentów niezbędnych przy poszukiwaniu nowej, lepszej pracy.

Więcej informacji na stronie: www.szczecin.zak.edu.pl

Sekretariat Szkoły ŻAK, znajduje się w Szczecinie, przy al. Wojska Polskiego 29/12 (wejście od strony Deptaku Bogusława).