„Ta kolekcja łączy nowoczesny design z tradycyjnymi elementami, podkreślając wyjątkowy charakter klubu” – tymi słowami Pogoń Szczecin promuje projekty koszulek na sezon 2024/2025. Wśród propozycji znajdziemy klasyczne, domowe pasiaki, wyjazdowe koszulki z dominującym kolorem złotym oraz białe stroje nawiązujące do trykotów z przeszłości.

W tym roku prezentacja koszulek na przyszły sezon odbyła się wyłącznie w mediach społecznościowych. Szczeciński klub pochwalił się przygotowanym wcześniej teledyskiem, w którym możemy zobaczyć wiele szczecińskich miejsc, m.in. aeroklub i Willę Lentza. Klip ma pokazać, że Pogoń Szczecin łączy ludzi z różnych środowisk.

W sieci pojawiły się już pierwsze komentarze dotyczące nowych koszulek Dumy Pomorza. 

„Nie jestem tak zachwycony jak w poprzednich latach. Domówki najlepsze. Złote dziwne. Dziwi przede wszystkim dużo granatu i bordo jak w domowych. Białe wyglądają, jakbyśmy zrobili projekt Górnikowi Zabrze. No, ale poprzeczka przez poprzednie lata była zawieszona bardzo wysoko” – komentuje Damian.

Opinie na ten temat są jednak podzielone. „Koszulki TOP – oryginalne, dobra zabawa kolorami przy dwójce. Bardzo mi się podobają” – uważa Marek.

Piłkarze Pogoni Szczecin rozpoczną nowy sezon Ekstraklasy 20 lipca od spotkania domowego z Koroną Kielce.