Deweloper Vastbouw zaprasza na Dzień Otwarty Osiedla domów szeregowych Duo Park przy ul. Ogrodniczej. Już w najbliższą sobotę, 03 czerwca od godziny 11:00 do 15:00 prezentowane będzie całe osiedle wraz z gotowymi domami w standardzie deweloperskim i tymi wykończonymi “pod klucz”.

Zamieszkaj w wykończonym domu już teraz

W ofercie osiedla Duo Park przy ul. Ogrodniczej dostępne są domy szeregowe, do których przyszli mieszkańcy mogą za chwilę odebrać klucze. Spośród wolnych M, klienci mogą już dziś wybrać standard kupowanego przez siebie domu, ponieważ część z nich została wykończona w wersji “pod klucz”. W podwyższonym standardzie znajduje się między innymi wyposażenie kuchni i łazienek wraz ze sprzętami AGD renomowanego producenta. Deweloper zadbał również o detale, które wprowadzają ciepły, domowy nastrój. Wszyscy wiemy, jak męczące i czasochłonne jest samodzielne prowadzenie remontów. Zwykle towarzyszy im niepotrzebny stres, zatem opcja kupienia gotowego do zamieszkania domu, zdaje się być doskonałym rozwiązaniem. Dzień Otwarty jest niewątpliwie doskonałą okazją do obejrzenia gotowych domów przed zakupem.

Przyjedź z rodziną i wybierz się na spacer

Nadchodzący weekend zapowiada się słonecznie, więc przy okazji Dnia Otwartego warto wybrać się na spacer po okolicy. W niecałe 10 minut od Osiedla Duo Park można dojść do Stawu Wysokiego, przy którym rozpościerają się przepiękne tereny zielone. Będąc w okolicy warto przejść troszkę dalej i wejść na okoliczną platformę widokową. Obierając inny kierunek spaceru, dojdziemy do Starego Bukowa, czyli “Alt Buchholz”, w którym znajdują się pozostałości niemieckiego folwarku i dworu.

Poznaj przedpremierową czerwcową akcję rabatową

W sobotę wszyscy odwiedzający będą mogli dowiedzieć się więcej o przygotowanej przez firmę Vastbouw Czerwcowej Akcji Rabatowej. Na ten moment deweloper uchyla rąbka tajemnicy i zdradza, że gotowe domy szeregowe Duo Park, również te wykończone “pod klucz”, będzie można nabyć oszczędzając nawet 25 000 zł!

Dowiedz się więcej szczegółów już w tę sobotę.

Deweloper organizuje przy ulicy Ogrodniczej Dzień Otwarty na Osiedlu Duo Park już w najbliższą sobotę 03 czerwca. Od 11:00 do 15:00 możemy nie tylko zobaczyć gotowe osiedle i domy wykończone “pod klucz”, ale również porozmawiać o możliwości otrzymania kredytu, nabycia nieruchomości dostępnych rabatach. Vastbouw serdecznie zaprasza i zapewnia, że tak spędzona sobota z pewnością nie będzie czasem straconym

https://vastbouw.pl/dzien-otwarty-osiedle-domow-szeregowych-duo-park/