IKEA Szczecin obchodzi drugie urodziny. Na najmłodszych czekać będzie zabawa z Dinozaurami w Czarodziejskim Lesie Småland. Ich rodzice oszczędzą, korzystając z kuponów rabatowych na kolejne zakupy, a wszyscy, niezależnie od wieku, mogą już ostrzyć sobie apetyt na degustację gofrów. IKEA Szczecin przygotowała na najbliższe dni (środa 31 maja – sobota 3 czerwca) bardzo bogatą ofertę dodatkowych wydarzeń.

Szczecinianie z duża niecierpliwością czekali na otwarcie sklepu IKEA w swojej miejscowości. Pierwsze zakupy przy ul. Białowieskiej 2 mogli zrobić 31 maja 2021 roku. W najbliższą środę przypadają już drugie urodziny.

– IKEA Szczecin to nie tylko sklep wyposażenia wnętrz. To również miejsce spotkań, inspiracji, porad, pysznej szwedzkiej kuchni. Cały czas poznajemy mieszkańców naszego regionu, biorąc udział w społecznych inicjatywach, angażując się w pomoc dla najbardziej potrzebujących oraz pokazując jak zmniejszać wpływ, jaki wywieramy na naszą planetę. Przygotowaliśmy atrakcje z myślą o małych i dużych. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do świętowania urodzin razem z nami - mówią przedstawiciele IKEA Szczecin.

Można zanurzyć się w świecie dinozaurów.

O najmłodszych pomyślano w sposób szczególny, bo środowe urodziny zbiegają się z czwartkowym Dniem Dziecka. Świętowanie przeciągnie się do soboty. W tym czasie warto, by dzieci w wieku 3-10 lat zajrzały do bajkowego pokoju zabaw – Czarodziejskiego Lasu Småland, którego nazwa pochodzi od szwedzkiego regionu. Småland to również miejsce urodzin Astrid Lindgren, która osadziła tam akcję „Dzieci z Bullerbyn” i „Pippi Langstrump”. W jego szczecińskiej wersji rządzić będą w najbliższych dniach dinozaury.

W środę najmłodsi będą mogli poznać dinozaury, również te pluszowe z serii JÄTTELIK, zaplanowano też rysowanki i pogadanki na temat tych wielkich gadów. Czwartek to czas na zmagania na prehistorycznym torze przeszkód i malowanie buziek. W piątek najmłodsi będą szukać zaginionych jaj dinozaurów i wykonywać brokatowe tatuaże. W sobotę będzie można pobawić się w berka, a także posłuchać, co w historii dinozaurów, opowiadanej w filmach i bajkach jest prawdą, a co plotką.

Przepyszne szwedzkie klopsiki, delikatne chrupiące gofry, degustacja orzeźwiających napojów ISKUB. 

Przez cały czas świętowania (środa – sobota) warto zajrzeć do Restauracji Szwedzkiej i Sklepiku Szwedzkiego. Drugą porcję kultowych już klopsików HUVUDROLL (w wersji mięsnej i roślinnej) będzie można kupić o połowę taniej. Dzieci, które odwiedzą Czarodziejski Las Småland otrzymają, kupon na gofra. W sobotę i niedzielę, dla wszystkich klientów małych i dużych odbędzie się degustacja gofrów i szwedzkich napojów orzeźwiających ISKUB.

Produkty IKEA: „Funkcjonalne, dobre jakościowo, przyjazne dla środowiska i przystępne cenowo”

Dodatkowe atrakcje to świetna okazja, by połączyć zabawę z zakupami w IKEA. W najbliższych dniach opłaca się to szczególnie, bo na Klubowiczów IKEA Family czeka kupon rabatowy 20 zł, na kolejne zakupy przy transakcji za minimum 100 zł. Kupon można zrealizować w IKEA Szczecin od 15 czerwca do 31 sierpnia 2023 r.

Oprócz tego, do 1 czerwca trwa oferta na pluszaki i maskotki. Przy zakupie dwóch, Klubowicze otrzymają 15% zniżki. To świetna okazja by zabrać do domu maskotkę do przytulania, pocieszania, uwielbiającą zabawę i psoty. Idealnymi kompanami będą pluszaki z oceanicznej serii BLÅVINGAD, pełnej fascynujących skarbów podobnie jak dziecięca wyobraźnia. 

Wszyscy wiedzą, że wybór różnorodnego asortymentu w IKEA jest bardzo duży, więc nie będzie brakować pomysłów na wykorzystanie rabatu. Zwłaszcza, że oferta sklepu jest stale dostosowywana do zmieniających się potrzeb odbiorców.

Sklep IKEA Szczecin przy ul. Białowieskiej 2 otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-20:00 i w sobotę od 10:00 do 21:00. Natomiast Szwedzka Restauracja czynna jest w tygodniu w godzinach 9:30-20:00 i w sobotę od 9:30 do 21:00. Możesz nas również odwiedzić przez całą dobę na IKEA.pl/Szczecin.