Zaplanowany na sobotę, 20 października, drugi dzień urodzin portalu wSzczecinie.pl, nie zawiódł oczekiwań gości, ani jubilatów. Klub Black Pearl pękał w szwach, a przybyli licznie goście bawili się - co widać doskonale na zdjęciach - znakomicie. Nie zabrakło dobrej muzyki, śmiechu, zabawy i tanecznych szaleństw do białego rana.
Przybyli z okazji drugich urodzin portalu goście, mieli okazję bawić się wyśmienicie przy dźwiękach serwowanych przez DJ Ayk’a, brać udział w wyborach miss foto, oraz szaleć w rytm doskonale zmiksowanych przebojów przy akompaniamencie laserowych wizualizacji. W gorączce tanecznej urodzinowej nocy, trudno było znaleźć wolne miejsce na parkiecie, co jak sądzę, najlepiej świadczy o szaleństwie beztroskiej zabawy, jaka ogarnęła przybyłych z okazji urodzin portalu gości. Atmosfera zabawy zawładnęła klubem Czarnej Perły, gwarantując doskonałą rozrywkę i jubileuszowe świętowanie, godne drugich urodzin portalu wSzczecinie.pl. Przybyli z okazji urodzin klubowicze z chęcią pozowali do zdjęć i gratulowali organizatorom udanej imprezy, raz po raz zerkając z ciekawością na swoje zdjęcia, wyświetlane na telebimie.

Pozostaje mi tylko, w imieniu całej redakcji, podziękować przybyłym na obchody drugiej rocznicy portalu gościom za wspaniałą zabawę, oraz życzyć równie udanych imprez przy okazji każdych kolejnych urodzin portalu. Dziękujemy także serdecznie klubowi Black Pearl za niezwykle udaną współpracę.

Przede wszystkim jednak: dziękujemy Wam, drodzy użytkownicy portalu i klubowicze, za wspólne huczne świętowanie naszego jubileuszu! Jest nam niezmiernie miło, że zechcieliście wraz z nami uczcić nasze drugie urodziny... Pamiętajcie – już nie raczkujemy... rozwijamy się z Wami, i dzięki Waszej współpracy!

[wideo1]