Kto powiedział, że zimowy urlop musimy spędzać zawsze na ośnieżonych, górskich stokach? Niekiedy warto przełamać rutynę i zakosztować lata zimą! Mimo obecnej sytuacji, biura podróży mają w ofercie ciekawe destynacje: od egzotycznej Punta Cany czy kolorowego Meksyku, po piaszczystą Hurghadę.

Dobrą okazją na wyjazd mogą być zbliżające się ferie. Już 31 stycznia uczniowie z województwa zachodniopomorskiego zaczynają przerwę zimową. To idealny moment, aby nieco odpocząć i nabrać sił. Ci, którzy chętnie zamienią czapki i szaliki na kostium kąpielowy, mają do wyboru kilka kierunków, do których można polecieć bez ograniczeń i obostrzeń covidowych np. Egipt, Meksyk, Dominikana. Oczywiście dużo większa oferta jest dla osób zaszczepionych lub posiadających aktualny negatywny wyniki testu SARS-CoV-2.

Kiedy już podjęliście decyzję o wylocie i zastanawiacie się gdzie znaleźć aktualne oferty last minute, podpowiadamy, w największej sieci salonów turystycznych w Polsce - wakacje.pl. Właśnie na mapie Szczecina pojawiło się nowe biuro - Wakacje.pl Szczecin Centrum. Biuro mieści się przy al. Bohaterów Warszawy 40, vis-a-vis Centrum Handlowego Nowy Turzyn.

Wakacje.pl Szczecin Centrum to lokalny punkt, najpopularniejszej w Polsce, sieci salonów stacjonarnych z ofertami ponad stu biur podróży, zgromadzonych w jednym miejscu. Biuro oferuje wyloty ze Szczecina, Berlina i Poznania. Na miejscu uzyskacie pełną informację, w jakich krajach wymagany jest aktualny negatywny wynik testu, a gdzie należy wylegitymować się unijnym certyfikatem COVID.

Oferty biura można sprawdzić również online na Faceboooku oraz Instagramie.