inne

Debata wyborcza wSzczecinie.pl

Gdzie?
Galeria Kaskada, al. Niepodległości 36
Kiedy?
Środa, 09.10.2019
O której godzinie?
20:00
Do kiedy?
Środa, 09.10.2019
Do której godziny?
21:15
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Największa otwarta debata wyborcza przed wyborami parlamentarnymi odbędzie się już w środę, 9 października, o godzinie 20.00 w Galerii Kaskada – miejscu najważniejszych wydarzeńwy . Organizatorem wydarzenia jest portal wSzczecinie.pl. Debatę poprowadzi Michał Kaczmarek. Zaproszenie do dyskusji przyjęły wszystkie ogólnopolskie komitety wyborcze. Debata potrwa 70 minut, podzielona będzie na cztery moduły.

 

Kampania wyborcza powoli zbliża się do końca – do urn pójdziemy 13 października. Ostatni tydzień przed wyborami, to dla kandydatów czas wytężonej pracy, by pokazać się wyborcom z jak najlepszej i jak najbardziej merytorycznej strony, a dla obywateli – bardzo ważny czas decyzji. Debata w Galerii Kaskada organizowana przez portal wSzczecinie.pl to największa otwarta debata w województwie zachodniopomorskim przed wyborami parlamentarnymi. Transmisję na żywo z wydarzenia będzie można oglądać na portalu wSzczecinie.pl oraz na Facebooku: facebook.com/wszczeciniepl. Debata ma charakter otwarty, stąd każdy zainteresowany może odwiedzić Galerię Kaskada.

W debacie wezmą udział kandydaci wytypowani przez komitety wyborcze:

1. Jarosław Rzepa (PSL – Koalicja Polska)

2. Małgorzata Jacyna-Witt (Prawo i Sprawiedliwość)

3. Dariusz Wieczorek (Lewica)

4. Marcin Bedka (Konfederacja Wolność i Niepodległość)

5. Sławomir Nitras (Koalicja Obywatelska)

Debata podzielona będzie na cztery części:

1. Pytania przygotowane przez redakcję wSzczecinie.pl, identyczne dla każdego kandydata (2 pytania). Kandydat będzie mieć 60 sekund na odpowiedź i 60 sekund na ripostę po serii pytań.

2. Pytania zaproponowane przez internautów, indywidualne dla każdego kandydata (2 pytania), 60 sekund na odpowiedź.

3. Pytania identyczne dla każdego kandydata nadesłane przez internautów PODCZAS TRWANIA debaty na żywo (2 pytania), każdy będzie mieć 60 sekund na odpowiedź.

4. Finał – każdy kandydat ma 100 SEKUND na indywidualną prezentację.

Komentarze
~Brrr
09.10.2019 22:40

Było gorąco. Debata świetnie przygotowana i prowadzona. Najlepiej wypadli przedstawiciele PO-KO i Lewicy. Konkretni i merytoryczni. Przedstawicielka Pis nie odpowiedziała na konkretne pytanie np. o osoby niepełnosprawne i samotne matki z dziećmi zasłaniając się 500+ i troską o rodzinę, tylko jaką? Obraziła uczucia wegan i wegetarian, mówiąc żeby zeszli na ziemię w kwestii obrony zwierząt futerkowych. Przedstawiciel Konfederacji natomiast obraził homoseksualistów nazywając ich pedałami, co rzekomo czyniono za PZPR.

~brrr
10.10.2019 09:14

klamiesz

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję