Sieć sklepów Społem cały czas się rozwija, stawiając na nowoczesne rozwiązania. Od niedawna można robić zakupy w przebudowanym niemal w całości Syriuszu (ul. Witkiewicza 31), a teraz dostępna jest również opcja zamówienia produktów z dostawą do domu (ze sklepu przy ul. Cedyńskiej).

 

Społem kojarzy się szczecinianom przede wszystkim jako tradycyjna marka z bogatą historią i sklepami dostępnymi na wyciągnięcie ręki. Warto zauważyć jednak, że tradycja idzie w parze z ciągłym rozwojem i unowocześnianiem oferty. Większość sklepów została w ostatnich latach gruntownie zmodernizowana, a teraz przyszedł czas również na ofertę online.

Ponad 1800 produktów w zasięgu kilku kliknięć

E-sklep Społem dostępny jest na: https://espolem.szczecin.pl/. Wybierać można tam spośród ponad 1800 produktów dostępnych na co dzień w sklepach tej sieci. W dodatku asortyment jest na bieżąco powiększany i cały czas nieco modyfikowany, by odpowiadał na potrzeby klientów.

Dostawy organizowane są ze sklepu przy ul. Cedyńskiej na Niebuszewie (wejście od strony ks. Warcisława I). Obszar dowozu to maksymalnie 10 km od tego miejsca, więc oferta zakupów online dotyczy mieszkańców lewobrzeża.

Szybkie i bezpiecznie zakupy

System zakupów zorganizowano w ten sposób, aby był jak najwygodniejszy dla klientów. Jeśli zamówienie zostanie złożone do godz. 19, mają oni pewność, że jeszcze tego samego dnia zostanie dostarczone. Można w ten sposób zrobić duże zakupy, zamawiając produkty ważące łącznie nawet 25 kg. W dodatku, przy zamówieniach powyżej 100 zł, koszt dostawy to zaledwie 1 zł (w przypadku mniejszych zakupów – 15 zł). Wszystko bezpiecznie i z gwarancją szybkiej dostawy.

Warto zaznaczyć , że E-sklep skierowany jest do osób, które nie mają czasu chodzić na zakupy, nie lubią kolejek, czy też robią zakupy dla rodziców, dziadków.

Widać, że opcja zakupów z dostawą od razu spodobała się szczecinianom. Najczęściej wybierają w sklepie online pieczywo, owoce, warzywa, nabiał czy też popularne napoje gazowane.

Większy Syriusz z bogatą ofertą świeżych warzyw, owoców, mięs i ryb

Społem oczywiście cały czas rozwija też sieć sklepów stacjonarnych. Najlepszym przykładem jest niedawny remont Syriusza na Osiedlu Kaliny. 45-letni budynek rozebrano niemal w całości, pozostawiając tylko solidny, stalowy szkielet. A następnie zbudowano w tym samym miejscu praktycznie nowy sklep.

Ma on większą powierzchnię sprzedaży, dostępne są również kasy samoobsługowe. Duży nacisk położono na świeże produkty. Klienci mają bogaty wybór warzyw, owoców i mięs. Wyjątkową ofertą są świeże ryby z Kołobrzegu.

Więcej informacji o ofercie sklepów Społem dostępnych jest na stronie: https://www.spolem.szczecin.pl/ i Facebooku: Społem Szczecin, a także w gazetkach, które co dwa tygodnie dostępne są w sklepach Społem.