Dzień Matki to ważna data w rodzinnym kalendarzu. W tym dniu każda mama powinna poczuć się wyjątkowo. Z dlatego okazji w najbliższy weekend (25 i 26 maja) zakupy w Atrium Molo będą premiowane kolorowymi kwiatami doniczkowymi.

Dzień Matki wypada już w najbliższą niedzielę, 26 maja, dlatego Atrium Molo postanowiło pomóc klientom, którzy nie mają pomysłu na prezent dla swojej mamy.

Osoby, które w dniach 25-26 maja (sobota i niedziela) zrobią zakupy w sklepach centrum za kwotę minimum 150 zł (na maksymalnie dwóch paragonach), będą mogły odebrać prezent w postaci kwiatów doniczkowych. To idealny podarunek do wręczenia dla każdej mamy z okazji jej święta!

- Warto jak najczęściej pokazywać mamom, jak wiele dla nas znaczą. W dniu ich święta skierujmy na nie naszą uwagę i starania. Mamy nadzieję, że kwiaty wprawią odwiedzające nas mamy w dobry nastrój – chcielibyśmy, aby w tym dniu poczuły się wyjątkowo, bo każda mama jest wyjątkowa! – mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

Akcja „Rozdajemy kwiatki na Dzień Matki” w Atrium Molo odbędzie się w dniach 25-26 maja. Rejestracji dowodów zakupu można dokonać w godzinach 11:00-19:00 w Punkcie Obsługi Konkursu, zlokalizowanym przy sklepie TK Maxx.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz oferty Atrium Molo można znaleźć na stronie www.atrium-molo.pl.

Regulamin do pobrania tutaj.