To nie Monte Carlo ani Mazury – Szczecin również ma miejsca, w których możliwe jest mieszkanie i codzienne życie w najwyższym standardzie nad wodą. Zniewalający widok z najwyższego tarasu w budynku, zaledwie minuta drogi do jednej z najpiękniejszych marin żeglarskich na Pomorzu Zachodnim i tylko kwadrans do centrum Szczecina. Chcesz mieszkać w pięknym miejscu, a jednocześnie bardzo blisko miasta? Inwestycja Victoria Apartments to oczywisty wybór.

 

Victoria Apartments nad jeziorem Dąbie to wyjątkowa inwestycja deweloperska w skali całej Polski. Apartamentowce zlokalizowane są tuż przy Parku Krajobrazowym Dolnej Odry – to pierwsze przestrzenie do mieszkania w Szczecinie zlokalizowane w tak spektakularnym otoczeniu i tak blisko wody. Inwestycja łączy ciszę, spokój i możliwość obcowania z naturą z bliskością i łatwym dostępem do centrum wielkiego miasta. Apartamentowce ulokowane są zaledwie kwadrans drogi od ścisłego centrum Szczecina. W czterech budynkach znajdują się łącznie 83 apartamenty i 2 lokale handlowo–usługowe. Metraże mieszkań zaczynają się od 40 m² i sięgają 70 m².

Pokazowe apartamenty Victoria Apartments robią wielkie wrażenie na osobach odwiedzających kompleks i zastanawiających się nad wyborem swojego miejsca do życia.

– Wszystkie apartamenty, które wykonujemy w standardzie deweloperskim, możemy wykończyć również pod klucz – mówi Arkadiusz Rogowski, specjalista ds. sprzedaży PCG w Szczecinie – Takie działanie zaczyna się od doboru paneli, armatury czy stolarki drzwiowej, a kończy wydaniem apartamentu pod klucz. Klienci doceniają system smart, który pozwala na sterowanie klimatyzacją, oświetleniem czy ogrzewaniem z poziomu aplikacji z dowolnego miejsca na świecie. Mieszkanie pokazowe ma trzy pokoje, w tym przestronny salon z aneksem kuchennym i wyspą oraz dwiema sypialniami, w tym jedną z garderobą. Apartament posiada również spory balkon z ekspozycją na dwie strony świata – dodaje Arkadiusz Rogowski.

To pierwsza w Szczecinie inwestycja ogólnopolskiego dewelopera PCG. Do tej pory, przez ponad 30 lat, swoją działalność prowadził przede wszystkim we Wrocławiu i w Legnicy. W 2020 roku do portfolio miast PCG dołączył Szczecin, a w 2021 – Zielona Góra i Wałbrzych. W przygotowaniu są kolejne szczecińskie inwestycje PCG – na Kępie Parnickiej i Wyspie Zielonej.

https://pcg.pl/szczecin/inwestycje/victoria