To okazja, by usłyszeć utwory z jej wyczekiwanej płyty. Ania Karwan właśnie wyruszyła w trasę koncertową promującą swój debiutancki album. Już 23 marca artystka odwiedzi Szczecin. Bilety na koncert w Event Arenie są jeszcze dostępne.

„Jest prawdziwą divą”

Ania Karwan na polskiej scenie obecna jest od kilkunastu lat, ale przede wszystkim współpracowała z innymi artystami, m.in.: Brodką, Edytą Górniak, Pauliną Przybysz, Anią Dąbrowską, Andrzejem Piasecznym, Sidneyem Polakiem, O.S.T.R. i zespołem Afromental. Jej głos od lat też można usłyszeć w licznych produkcjach filmowych i serialowych, takich jak: „Listy do M”, „Pitbull”, „Planeta Singli”, „Legendy Polskie”, gdzie wspólnie z Matheo przypomniała przebój Zdzisławy Sośnickiej „Aleja Gwiazd”.

Artystka długo czekała na wydanie swojego debiutanckiego albumu, ale jak twierdzi na dobre rzeczy warto poczekać. Premierowy krążek, nagrany pod okiem Bogdana Kondrackiego (członka kultowej formacji Kobong oraz producenta płyt m.in.: Dawida Podsiadły, Ani Dąbrowskiej i Brodki), ukazał się w lutym ub.

Pierwszą zapowiedzią debiutanckiej płyty był radiowy przebój „Głupcy”. W serwisie YouTube teledysk do tego utworu ma już ponad 15 milionów odsłon. Na drugi singiel artystka wybrała poruszającą balladę pt. „Czarny Świt”. Jak sama mówi, to najtrudniejszy utwór, jaki przyszło jej zaśpiewać. Trzecim singlem jest piosenka „Słucham Cię w radiu co tydzień”, która przyniosła jej aż trzy nagrody na 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu – za najlepszy tekst, kompozycję oraz nagrodę główną jury w konkursie „Premiery”.

– Ania jest wrażliwa, hipermuzykalna i bardzo kreatywna w studiu. Jest artystką świadomą, która potrafi zbudować piosenkę od początku do końca, wywołując ciarki na plecach. Niewiele wokalistek w Polsce (i nie tylko) ma takie możliwości wokalne. Jest prawdziwą divą – tak mówi o Karwan Bogdan Kondracki. – Moje spotkanie z Bogdanem Kondrackim jest wielką nagrodą za 18 lat szukania siebie – podkreśla artystka.

Szczecin na trasie koncertowej Ani Karwan

W trasę koncertową promującą debiutancki album Ania Karwan wyruszyła w połowie lutego br. Do końca marca odwiedzi aż 10 polskich miast. Wśród nich jest oczywiście Szczecin, w którym Karwan zaśpiewa już 23 marca. Koncert odbędzie się w Event Arenie przy ul. Staszica 1.

– Kiedy powstawał utwór „Wszystko” byłam pewna, że spokoju, spełnienia i miłości należy szukać na zewnątrz. Gonić za nimi. Pewnego dnia zrozumiałam, że muszę to WSZYSTKO znaleźć w sobie i wypełnić tym siebie po brzegi, żeby móc prawdziwie kochać, prawdziwie się spełniać i być prawdziwie spokojem. Szukamy szczęścia na zewnątrz, a WSZYSTKO mamy w sobie. Tę trasę koncertową dedykuję sobie i wszystkim Duszom, które odważyły się na krok ku spełnianiu marzeń i byciu najlepszą wersją samych siebie – tak o swojej trasie mówi sama artystka.

Ania Karwan szerszej publiczności znana jest z VII edycji programu „The Voice of Poland” z 2016 r., w którym dotarła do finału i została okrzyknięta wschodzącą diwą polskiej sceny muzycznej. Podczas „przesłuchań w ciemno” brawurowo wykonała utwór „Purple Rain” z repertuaru Prince’a, odwracając wszystkie cztery jurorskie fotele. Jej występ przyprawia o ciarki przy każdym odsłuchu na YouTube, nic więc dziwnego, że został dostrzeżony również na świecie, znajdując wysokie miejsce w prestiżowym, międzynarodowym zestawieniu TOP TEN GLOBAL VOICE 2016.

Info:

Ania Karwan „Wszystko”

23 marca 2020 roku, godz. 19.00

Event Arena, ul. Staszica 1, Szczecin

Link do biletów: http://bit.ly/AniaKarwanSzczecin

Bilety od 89 zł!