Standardowe mieszanie ma tu od 78 do 150 m2. Na granicy Pogodna i Krzekowa, przy ul. Janka Muzykanta, powstało osiedle dla osób ceniących dużą przestrzeń i bliskość centrum. W sobotę 6 czerwca będzie można dokładnie przyjrzeć się tej inwestycji podczas dni otwartych.

Osiedle Janka Muzykanta to ciekawa alternatywa dla osób zastanawiających się nad kupnem czy budową domu na przedmieściach lub poza Szczecinem. Przestronne apartamenty zapewniają zbliżony metraż, a jednocześnie dużo bliżej stąd do centrum miasta.

- Duże powierzchnie lokali pozwoliły na wygenerowanie funkcjonalnych układów mieszkań. Mała ilość lokali połączona z dużą przestrzenią pozwoli czuć się swobodnie nawet dużej rodzinie z dziećmi – mówi Michał Wąsik, CFO Asset Investment.

Spokojna okolica

Swobodę i komfort zapewnić ma również spokojna okolica. Ul. Janka Muzykanta to cicha uliczka z jednorodzinną zabudową, w którą dobrze wpisało się nowe kameralne osiedle. Zlokalizowane jest z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale jednocześnie wystarczająco blisko ul. Taczaka, czyli jednej z najważniejszych arterii w zachodnim Szczecinie, zapewniającej dobrą komunikację z pozostałymi częściami miasta.

- Teren przylegający do osiedla został w pełni zagospodarowany, a wszystko dopełnia niska roślinność z krzewami i kwiatami, która nada temu miejscu jeszcze bardziej kameralny charakter. Dodatkowo, blisko są atrakcyjne tereny spacerowe: Park Przygodna i Międzyosiedlowy Park Rekreacyjny – mówi Wąsik.

Idealne położenie względem stron świata

Wszystkie mieszkania będą oferowane w standardzie deweloperskim. Projektując osiedle duży nacisk położono na z pozoru mało istotne szczegóły, które w rzeczywistości mają ogromny wpływ na komfort codziennego życia. Choćby idealne położenie nieruchomości względem stron świata, dzięki czemu wszystkie mieszkania będą dobrze naświetlone.

Dbałość o jakość wybranych materiałów budowlanych widać już na klatce schodowej, którą wykończono kamieniem naturalnym Trawertynem Ivory sprowadzanym bezpośrednio z Turcji. To, jak wyglądać mogą wnętrza mieszkań, zobaczą wszyscy, którzy wybiorą się na dni otwarte.

- Przygotowaliśmy mieszkanie pokazowe, by zademonstrować mieszańcom, jak można zaadoptować przestrzeń, zapewniając każdemu z mieszkańców komfort życia. Już w ten weekend, w sobotę 6 czerwca, organizujemy dni otwarte na Osiedlu Janka Muzykanta, by każdy klient mógł sam się przekonać, że warto mieszkać na kameralnym, małym osiedlu blisko centrum - zaznacza inwestor.

Nie trzeba się martwić o miejsca parkingowe

W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców osiedle zostało ogrodzone, zainstalowano monitoring. Dla wygody mieszkańców wybudowano garaże dwustanowiskowe o powierzchni aż 32 m2 które można nabyć za 36 tys. zł oraz boksy na rowery i motory o pow. od 15 do 30 m2.

Ceny nowych mieszkań zaczynają się już od 5150 złotych za m2. Szczegółowe informacje o inwestycji i kontakt do biura sprzedaży można znaleźć na stronie: https://assethome.pl/szczecin/janka-muzykanta/.