W dzisiejszych czasach z każdej strony słyszymy o coraz to nowych rodzajach diet, dzięki którym stracimy nadmiar wagi w ekspresowym czasie. Większość z takich diet jest jednak wyjątkowo niebezpieczna, więc musimy uważać na to, czego próbujemy, a na pierwszym miejscu zawsze stawiać nasze zdrowie. Jednym ze sposobów odżywania się, który zyskał w ostatnim czasie na popularności, jest tak zwana dieta keto. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się, czym właściwie ona jest oraz poznać zalety tej diety w jej pudełkowym wydaniu, to koniecznie czytaj dalej!

 

Czym jest dieta ketogeniczna?

Dieta keto, a właściwie ketogeniczna, to sposób odżywania się, w którym ograniczamy spożycie węglowodanów do minimum, a z kolei zwiększamy spożycie tłuszczy. Doprowadza to do rozwinięcia się w naszym organizmie stanu ketozy, za którego pomocą będziemy szybciej i efektywniej pozbywać się niechcianej tkanki tłuszczowej. Przy okazji ten rodzaj diety nie ma ograniczeń co do codziennej liczby spożytych kalorii. Produkty, które powinniśmy wykluczyć podczas stosowania tej diety, to na przykład chleb, makaron, czy ryż, natomiast produktami zalecanymi są na przykład oleje (szczególnie olej kokosowy), orzechy oraz mięso. Dobrze jest wpisać sobie w wyszukiwarkę hasło dieta ketogeniczna przepisy i wyszukać jak najwięcej różnorodnych produktów. Można także skorzystać z gotowych planów i diet.

Dieta pudełkowa keto – poznaj jej zalety

Teraz kiedy wiesz już, na czym dokładnie polega dieta ketogeniczna, przedstawimy Ci wszystkie zalety tego sposobu odżywania się w formie diety pudełkowej. Zacznijmy od tego, czym jest dieta pudełkowa. Właściwie łatwo jest się domyślić, że są to posiłki pakowane w oddzielne pudełka przez specjalną firmę cateringową oraz dostarczanie ich na wybrany przez klienta adres. Takie diety pudełkowe mają naprawdę wiele zalet. Przede wszystkim zupełnie nie musimy przejmować się zakupami produktów oraz traceniem czasu na gotowanie. Wszystko jest schludnie zapakowane, więc nie ma problemu, jeśli jakiś posiłek chcemy zabrać ze sobą na wynos. Największą jednak zaletą diety pudełkowej jest niepodważalnie fakt, że w ciągu dnia jemy wyłącznie zdrowe i właściwie zbilansowane dania.

Dieta pudełkowa keto – z myślą o Twoich potrzebach

Dieta pudełkowa Szczecin, w tym oczywiście ta keto, powstały z myślą o osobach, które mimo swojego intensywnego trybu życia, chcą odpowiednio zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Jeśli korzystasz z usług firmy cateringowej, która zajmuje się tworzeniem diet pudełkowych, to niczym właściwie nie musisz się przejmować. Po prostu składasz zamówienie, a firma tworzy dla Ciebie jadłospis, przygotowuje go oraz upewnia się, że posiłki dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. A wszystko to oczywiście w trosce o Ciebie i Twoją wygodę.