W tym roku zespół świętuje 25lecie działalności, a na jubileuszowych koncertach (w tym roku było już ich 35) zespół prezentuje wszystkie ważne przeboje z dawnych lat oraz kilka pochodzących z najnowszego albumu "Miłość jak dynamit". Koncert SZTYWNEGO PALA AZJI to wspaniała uczta kulturalna i dawka energii dla zgromadzonej publiczności.
zapraszam na www.sztywnypalazji.pl oraz do obejrzenia filmów z naszego koncertu na XIII Festiwalu „Ku Przestrodze” im. Ryśka Riedla z 2011r.
W 2011 występowaliśmy też na ukraińskim festiwalu Slavske Rock. Graliśmy też, częściowo w historycznym składzie, na koncercie "XX lecie Wolności" 4 czerwca 2009 w Warszawie - transmisja w Polsacie: http://www.youtube.com/watch?v=T6418EYOHXs W 4. Polskim Topie Wszechczasów radiowej Trójki (3 maja 2011) „Wieża radości wieża samotności” zajęła 7. na 100 notowanych dzięki głosom radiosłuchaczy (w zeszłym roku 17.), a w światowym Topie Wszechczasów z początku tego roku miejsce 52. A tu videorelacja z marcowej części trasy: http://www.youtube.com/watch?v=LwuUG8AzMM4 Rok 2011 to też debiut nowej płyty!
Aktualny skład: Jarosław Kisiński, Zbigniew Ciaputa, Bartek Szymoniak, Wojciech Wołyniak, Krystian Różycki
Komentarze
0