Gdzie i kiedy?
Free Blues Club
ul. Powstańców Wielkopolskich 20, Szczecin
sobota, 20 czerwca 2015, 19:00
Za ile?
10 zł, studenci 8 zł
W sobotę, 20 czerwca, we Free Blues Clubie zagrają Semi Dry i Black Meadow.

Semi Dry

"Diabolus in musica jest obecny w prawie każdym waszym numerze... - usłyszeliśmy od realizatora w studio, w którym aktualnie nagrywamy. Diabeł w naszej muzyce? Czyżbyśmy byli źli do szpiku kości, że tego nie zauważamy, a jedynie czujemy?! Być może po prostu jesteśmy z nim za pan brat. Powiadają, że diabeł tkwi w szczegółach. My nazywamy go GRUNGE METAL.

W naszych tekstach nie boimy się poruszać spraw związanych z ludzką naturą, a szczególnie jej ciemną stroną. Śpiewamy o: zniewoleniu kobiet, zazdrości, obsesji maniakalnej, niezgodzie na wszechobecną znieczulicę, potępiamy masowe zabójstwa... Oprócz rejestracji nowych nagrań studyjnych, przygotowujemy się właśnie do realizacji teledysku. Nasze stare utwory emitowane były m.in. przez Piotra Kaczkowskiego w Trójce, Grzegorza Kupczyka w Radio Rock Time. Nowymi na pewno nie zainteresuje się RMF FM i Radio Zet..."

Black Meadow

Zespół Black Meadow powstał z miłości do przesterowanych dźwięków, poukładanych według rockowych receptur. Pięciu ludzi o różnych fascynacjach muzycznych, sięgających od funka do metalu, tworzy dźwięki dla czystej rock&rollowej uciechy. Gitarowy kop i ekspresja zabawy to dwie rzeczy, których powinniście się obawiać, idąc na koncert Black Meadow. Na najbliższym koncercie zespół zapowiada kilka premierowych numerów!

Skład:
Marcin "Bizon" Jabłoński - wokal
Rafał Byner - gitara
Krzysiek Mruk - gitara
Janusz Chabecki - bas
Paweł Byner - perkusja

foto: materiały prasowe