W programie wystąpią :
BALTIC BAND z Pałacu Młodzieży w Szczecinie pod kierownictwem Piotra Okrzyńskiego.
Jest to duża orkiestra jazzowa, w której grają pasjonaci dobrej muzyki jazzowej i pop.
Grać będą wykonawców i kompozytorów takich jak m.in. C. Santana, S. Wonder, Deep Purple, Chris Rea, Quincy Jones i inni.
Aranżacje okraszą jazzowymi improwizacjami.
Zagra również grupa bluesowa NO NAME BLUES BAND ze Stargardu.
Zaprezentują swoje aranżacje topowych bluesowych wykonawców oraz swoje kompozycje.
Będzie młodzieżowa grupa bębniarzy AFROSAMBA z Pałacu Młodzieży w Szczecinie pod kierownictwem Ryszarda Dziubaka.
Zaprezentują się w rytmach afro-brazylijskich.
Dodatkową atrakcją będzie plenerowa wystawa malarstwa autorstwa Marcina " YPERYTA " Przydatka.
Te wszystkie atrakcje połączone będą z grillem i napojami serwowanymi przez członków Społecznej Rady Osidla Śródmieście-Zachód.
PIKNIK JAZZOWO-BLUESOWY
Wydarzenie już się odbyło
Gdzie i kiedy?
INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych
al. Wojska Polskiego 90
piątek, 15 maja 2026, 18:00
Za ile?
darmowe
Organizatorzy zapraszają na piknik.
Najczęściej czytane
1 dzień temu
14 godzin temu
14 godzin temu
2 dni temu
Polecane wydarzenia
W maju się nie umiera. Historia Barbary Sadowskiej | Agnieszka Przepiórska
24 czerwca 2026, 19:00
Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
Patronat wSzczecinie.pl
Już dziś
Komentarze