Informację o tym, że Arkadiusz Pawlak obejmie funkcję wiceprezesa Tramwajów Szczecińskich, otrzymaliśmy od jednego z pracowników spółki. Nasz informator nie ukrywał swojego oburzenia tym, że związany z KO były samorządowiec otrzymał nowe stanowisko w spółce, która regularnie tłumaczy się z braku środków na podwyżki dla pracowników.
– W 2025 roku wszczęto postępowanie kwalifikacyjne na Członka Zarządu. Wówczas nie doszło do objęcia stanowiska Wiceprezesa Zarządu. Wybrana osoba zrezygnowała z objęcia funkcji. W roku 2026 postępowanie zostało powtórzone – informuje Wojciech Jachim.
Jakie obowiązki będzie mieć wiceprezes Arkadiusz Pawlak?
– Koordynacja i nadzór nad realizacją umowy z ZDiTM na świadczenie usług w zakresie komunikacji tramwajowej, w tym zapewnienie odpowiedniej jakości tych usług oraz szkolenie i utrzymywanie optymalnej liczby zatrudnionych osób w grupie motorniczych – podaje Wojciech Jachim.
Jak informują Tramwaje Szczecińskie, do postępowania kwalifikacyjnego zgłosiło się dwóch kandydatów. Rada Nadzorcza przeprowadziła z obiema osobami rozmowy kwalifikacyjne. Pytania zadawane kandydatom dotyczyły pięciu tematów: doświadczenia zawodowego, zagadnień związanych z zarządzaniem, prowadzeniem projektów inwestycyjnych, finansów spółki, wiedzy z zakresu przepisów dotyczących spółek oraz zamówień publicznych.
– Dorobek i wiedza kandydatów z każdego tematu były osobno punktowane. W toku przeprowadzonego postępowania kwalifikacyjnego Pan Arkadiusz Pawlak uzyskał największą liczbę punktów od Członków Rady Nadzorczej – zgodnie z kryteriami oceny przyjętymi w Uchwale nr 14/2026 z dnia 28 kwietnia 2026 r. Rady Nadzorczej Spółki Tramwaje Szczecińskie Sp. z o.o. Pan Arkadiusz Pawlak dzięki wieloletniemu doświadczeniu na stanowiskach kierowniczych doskonale zna zasady funkcjonowania spółek prawa handlowego ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki jednostek samorządu terytorialnego. Ponadto wykazał się wiedzą na temat działalności spółki Tramwaje Szczecińskie, w tym rachunkowości i finansów. Przedstawione przez niego spojrzenie na zagadnienia związane z zarządzaniem i kierowaniem zespołami pracowników zostało wysoko ocenione przez Radę Nadzorczą Spółki. Wybór Pana Arkadiusza Marcina Pawlaka będzie sprzyjał rozwojowi Spółki Tramwaje Szczecińskie Sp. z o.o. i pozytywnie wpłynie na sprawność funkcjonowania Zarządu Spółki – przekonuje Wojciech Jachim.
Jak się dowiadujemy, wynagrodzenie wiceprezesa zarządu składa się z wynagrodzenia stałego oraz wynagrodzenia zmiennego. Wynagrodzenie stałe wynosi 21 tys. zł. Wynagrodzenie zmienne uzależnione jest od stopnia realizacji celów zarządczych. Arkadiusz Pawlak będzie więc zarabiać więcej niż prezydent Szczecina Piotr Krzystek, który za prezydencki etat otrzymuje nieco ponad 17 tysięcy złotych.
Sprawę komentuje przewodniczący klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Romianowski.
– Tworzenie za duże pieniądze stanowisk dla swoich działaczy z KO staje się powszechną praktyką. Najpierw Warszawa, teraz Szczecin. Kolega posła Nitrasa i były radny musi przecież znaleźć swoje miejsce. A to, że w spółce Tramwaje Szczecińskie nigdy wcześniej nie było stanowiska wiceprezesa oraz to, że spółki wciąż nie stać na podwyżki dla pracowników, ale znajdą się pieniądze na kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie pensji dla działacza KO – najwyraźniej nikogo „na górze” już nie obchodzi. Pracownicy mogą czekać na podwyżki, ale dla partyjnych kolegów pieniądze zawsze się znajdą – komentuje polityk PiS.
Do tematu będziemy wracać.
Komentarze