Gdzie i kiedy?
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2, ul. Jagiellońska 65
sobota, 4 czerwca 2022, 15:00
Za ile?
60-100 zł
(Nie)Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko, a Sensoplastyka BRUDZI NAJLEPIEJ W MIEŚCIE od ponad 5 lat!

 

Zapraszamy na fantastyczną przygodę W OGRODZIE (jeżeli dopisze pogoda idziemy na zieloną łąkę, jeżeli spłata figle będziemy w dużej sali gimnastycznej). CZEKOLADOWA IMPREZA OGRODOWA na bosaka od 6 miesiaca życia z okazji DNIA DZIECKA. Sensoplastyka® potrenuj zmysły przed wakacjami. Będzie smakowicie, pachnąco, kolorowo i na bosaka. Przy zapisach poinformuj o alergiach spożywczych. Pamiętaj o zabraniu stroju na zmianę, ręczniku, klapkach.

Tel. 514966402 Przeniesiemy się w relaksujący trochę mokry i lepki, trochę suchy sensoryczny świat. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Koszt zajęć:

60zł/1dziecko+1opiekun

100zł/2dzieci (rodzeństwo)+1lub2 opiekunów

100zł/1dziecko+2opiekunów

Pamiętajcie „umysł pamięta to, co robi ręka”. Maria Montessori odkryła to już dawno. Nasza skóra nie wszędzie jest tak samo czuła. Najwrażliwsze są opuszki palców – tam znajduje się więcej zakończeń nerwowych niż w którymkolwiek innym miejscu skóry. Dlatego wystarczy dotknąć czegoś bardzo delikatnie, by poznać kształt, fakturę, twardość. Dużo czuciowych zakończeń znajduje się w języku, wargach, czubku nosa, dolnej części twarzy i palcach stóp.

Na naszych zajęciach bawiąc się, pobudzamy wszystkie zmysły zgodnie z zasadami Integracji Sensorycznej.

Wasze dzieci lubią się brudzić, ale Wy nie lubicie sprzątać? Wasze dzieci nie lubią się brudzić, ale Wy chcecie pokazać im, że brudne ręce, bluzka czy spodnie to nic wielkiego? Twoje dziecko ma problem z jedzeniem? Chcecie zrobić własną ciastolinę, której skład będzie Wam znany i lubiany, a przy tym poćwiczyć swoje ręce i zmysły? Bez poleceń, bez schematów, bez nakazów i zakazów, na bazie samodzielności, obserwacji i współpracy?! Te zajęcia są stworzone dla Was!!! Zajęcia są rekomendowane dla dzieci od 6 miesiąca życia (samodzielnie siedzących).

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1836247343433053/