Gdzie i kiedy?
Bar Czysty
ul. Bogusława X 8, Szczecin
czwartek, 22 stycznia 2015, 17:30
Za ile?
wstęp wolny
Uczestnicy 11. Czwartku Social Media w Szczecinie nauczą się zarabiania na blogach oraz posłuchają o PR w polityce.

Podczas Czwartkowych Spotkań Social Media możemy posłuchać prezentacji kierowanych nie tylko do specjalistów z branży, ale również do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z komunikacją i marketingiem. Podczas styczniowego spotkania, posłuchamy prelekcji o tym jak rozpocząć tworzenie w sieci oraz o politycznym public relations.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się czy zacząć działać w mediach społecznościowych, pisać bloga czy tworzyć w sieci to w najbliższy czwartek będziecie mogli przekonać się, że bariera wejścia wcale nie jest taka wysoka. Szczecin odwiedzi Maria Wolna-Pasek ze swoim mężem Jakubem. Małżeństwo, które w ciągu trzech lat z pamiętnika kobiety w ciąży stworzyło jeden z najbardziej popularnych blogów parentingowych w Polsce. Blog - oczekując.pl, na którym piszą o swoim życiu, wychowaniu dzieci oraz problemach z jakimi muszą zmagać się rodzice w dzisiejszych czasach jest miejscem, wokół którego kręci się ich życie. Podczas czwartkowej prelekcji dowiemy się o czym trzeba pamiętać, aby odnieść sukces w internecie. Z wiedzy skorzystają nie tylko nowicjusze, ale również bardziej doświadczeni użytkownicy mediów społecznościowych.

Małżeństwo odwiedzi 11. Czwartkowe Spotkanie Social Media, które odbędzie się już 22 stycznia w Barze Czystym na Deptaku Bogusława. Oprócz wspomnianych blogerów, goście będą mogli posłuchać również specjalistki od Public Relations – Aleksandry Ziębki, która podzieli się swoją wiedzą i 9 letnim doświadczeniem na temat prowadzenia komunikacji wokół kampanii politycznych, tworzenia treści czy współpracy z największymi mediami.

- Po spotkaniu oczywiście będzie czas na pytania, dyskusje i zawieranie nowych znajomości. Głównym celem spotkań jest zdobywanie merytorycznej wiedzy oraz budowanie relacji z innymi ludźmi. Dobra komunikacja zawsze była i będzie podstawą dalszego rozwoju i sukcesu – podkreśla Kacper Skoczylas, pomysłodawca i organizator szczecińskich Czwartków Social Media.

Agenda spotkania:

17:30 - Kacper Skoczylas – przywitanie uczestników

17:45 - Aleksandra Ziębka - "PR w polityce: droga fanaberia czy absolutna konieczność?"

18:30 - Maria Wolna-Pasek i Jakub Pasek - "Oczekując na sukces - nowicjusze w social media"

19:00 – networking

Spotkanie jest bezpłatne, mogą na nie przyjść wszyscy zainteresowani tematyką marketingu, komunikacji i mediów społecznościowych. Na wydarzenie można zapisać się na Facebooku.