spotkania inne

Wielkie miasteczko LEGO® w Galerii Kaskada

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
Galeria Kaskada w Szczecinie, al. Niepodległości 36
Kiedy?
Niedziela, 28.10.2018
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Niedziela, 28.10.2018
Do której godziny?
19:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Czas na dobrą zabawę w Galerii Kaskada! Już 27 i 28 października (sobota, niedziela) centrum zamieni się w wielkie miasteczko LEGO®. W trzech specjalnych strefach – konkursowej, swobodnego budowania i zabawy – na najmłodszych uczestników wydarzenia i ich rodziców czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Miasteczko LEGO®

Zbliżający się weekend w Galerii Kaskada to zapowiedź fantastycznej zabawy dedykowanej dzieciom i ich rodzicom! Zarówno 27, jak i 28 października w godz. 11:00-19:00 na pasażach pojawią się specjalne strefy związane z kultowymi klockami LEGO®. W strefie konkursowej odbędą się tematyczne zabawy z LEGO Friends i LEGO City. Zadaniem uczestników będzie tworzenie konstrukcji, które staną się częścią makiety miasteczka. Autorzy najciekawszych budowli zostaną nagrodzeni upominkami.

Rozbuduj swoją wyobraźnię!

Druga strefa – swobodnego budowania – to miejsce, w którym fantazja nie zna granic. To właśnie tutaj dzieci wraz ze swoimi rodzicami będą mogli w pełni oddać się swojej wyobraźni i za pomocą klocków LEGO Friends i LEGO City wykreować swój własny świat. Po zakończeniu zabawy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Zabawa w najlepsze

Kiedy najmłodsze dzieci (1,5–5 lat) oddadzą się zabawie w strefie LEGO DUPLO®, ich rodzice będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach edukacyjnych. Prowadzący opowiedzą chętnym o metodach stymulowania dziecięcej kreatywności, wyobraźni i koordynacji ruchowej. Zaprezentują także wskazówki dotyczące rozwijania umiejętności społecznych, a także pokażą ćwiczenia ułatwiające naukę literek, cyferek, kształtów i kolorów.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję