W najbliższy weekend salony Pan Materac szykują wiele atrakcji dla swoich klientów! „To będzie doskonała okazja, aby nie tylko uzyskać porady od fizjoterapeutów, ale także kupić materac marki Hilding lub Pan Materac w niezwykle korzystnej cenie” – zachęcają przedstawiciele salonów.

Zbliżająca się wielkimi krokami kolejna już akcja z fizjoterapeutami w salonach Pan Materac, to idealne okazja do uzyskania profesjonalnych porad dotyczących prawidłowej i zdrowej pozycji podczas snu oraz idealnego dopasowania materaca do budowy ciała.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, fizjoterapeuci będą dostępni w piątek i sobotę w każdym salonie Pan Materac w całej Polsce – zapraszają przedstawiciele salonów.

Ale porady fizjoterapeutów to nie jedyne, co dla swoich klientów przygotował Pan Materac. Najbliższy weekend to także okazja do kupienia idealnych materacy w dużo niższych cenach. Niemal wszystkie materace Hilding będą przecenione nawet o 20 procent! (szczegóły u sprzedawców w salonie)

Przecenione zostały także modele cieszące się dużą popularnością wśród klientów – materace piankowe, sprężynowe, ale także modele o statusie medycznym. To nadal jednak nie wszystko. Promocja obowiązuje również na wybrane materace z kolekcji Pan Materac, których ceny zostały obniżone nawet o 40 procent!

Promocje obowiązują tylko w salonach stacjonarnych od 17 marca do 1 kwietnia br. Nie musimy również martwić się, jeśli nie wiemy, który materac będzie dla nas najlepszy. Doradcy klienta w salonie przy ul. Struga 31A zapewnią kompleksową pomoc w wyborze nie tylko materaca, ale i innych produktów do sypialni.

https://www.panmaterac.pl/blog/porady-fizjoterapeutow-w-salonach-pan-materac/