Kafe Taniec nie trzeba nikomu przedstawiać. Lokal funkcjonujący w miejscu dawnego Kafe Jerzy od lat jest jednym z najjaśniejszych punktów na klubowej mapie miasta. Na gości czeka ogromny parkiet oraz muzyka z lat 80. i 90., która porywa do tańca nawet tych, co zwykle w klubach podpierają ściany. – Rozwijamy się i chcemy poszerzać naszą ofertę. Zapraszamy także w piątki. Rozkręcamy imprezy już od godziny 21:00 – zachęca Kacper Jeziorański, właściciel Kafe Taniec.

W Kafe Taniec króluje muzyka z lat 80. i 90.

Kafe Taniec to idealne miejsce do zabawy dla osób, które chcą odetchnąć po ciężkim tygodniu. Do dyspozycji gości jest 200-metrowy parkiet z doskonale wyposażonym barem, a w repertuarze utwory, które każdy zna i uwielbia.

– Nasza cecha charakterystyczna to doskonała muzyka, porywająca do zabawy. Muzyka lat 80. i 90. ma w sobie moc przyciągania na parkiet zarówno bardzo młodych, jak i dojrzałych gości. To są melodie, które zna każdy i tutaj po prostu nie sposób ustać w miejscu – mówi Kacper Jeziorański, właściciel Kafe Taniec. – Moim celem było stworzenie miejsca wyjątkowego. Z własnym charakterem, ale i odwołującego się do dobrych tradycji Kafe Jerzy, lokalu, który istniał tu przed nami. Atmosfera jest bardzo ważna. Chciałbym, żeby to był lokal dla młodych metryką, ale także młodych duchem. Niektórzy w standardowych dyskotekach czują się nieswojo, bo dookoła są sami młodzi, wystrojeni ludzie. Kafe Taniec to nie jest rewia mody, a miejsce, gdzie każdy ma się poczuć dobrze i bawić się do białego rana w towarzystwie przyjaciół.

„Dajemy gościom szansę, by wyszaleli się za wszystkie czasy”

Tegoroczna wiosna przynosi szereg zmian. Najważniejsze to przede wszystkim więcej możliwości do zabawy. Dyskoteki będą organizowane nie tylko w sobotnie, ale i piątkowe wieczory.

– Nasi goście mówili wielokrotnie, że byliby częściej, gdyby można było bawić się także w piątki. Teraz jest taka możliwość. Stawiamy na nasz sztandarowy repertuar, czyli największe przeboje sprzed lat. Teraz odkopujemy stare kasety nie tylko w soboty, ale także w piątki. Dajemy gościom okazję, by wyszaleli się za wszystkie czasy – mówi Jeziorański.

W lokalu można też zorganizować imprezę urodzinową, spotkanie integracyjne, imprezę firmową.
– Podczas takich wydarzeń do dyspozycji gości jest bar, jesteśmy w stanie także zorganizować pyszne jedzenie – od drobnych przekąsek po suto zastawiony szwedzki stół. Największą gwiazdą jest oczywiście parkiet i taniec musi być stałym elementem dobrego świętowania czy wydarzenia integracyjnego – mówi Kacper Jeziorański.

Kafe Taniec zaprasza! Więcej informacji na profilu klubu na Facebooku: https://www.facebook.com/KafeTaniec