Weselny klimat, nieśmiertelne przeboje, wodzirej, oczepiny i liczne zabawy. Już w najbliższą sobotę (6 października) rusza nowy szczeciński klub Gorzko Gorzko, w którym w każdy weekend pobawimy się jak na prawdziwym polskim weselu!

Gorzko Gorzko to sieć klubów specjalizujących się w organizowaniu imprez w stylu „zabaw weselnych”. Lokal w naszym mieście jest trzecim pod szyldem tej marki – pozostałe filie znajdują się w Sopocie oraz w Gdańsku i cieszą się tam dużą popularnością. W Szczecinie Gorzko Gorzko mieści się przy ul. Wyszyńskiego 14.

– To wyjątkowe miejsce ze względu na charakter i atmosferę panującą w lokalu. Zależy nam bowiem, aby w każdy weekend można było się tutaj pobawić w klimatach typowego polskiego wesela – mówi Artur Frankowski, właściciel.

Otwarcie klubu nastąpi w sobotę, 6 października. Podczas imprezy, nazwanej ,,Pierwszy taniec”, na gości czeka sporo atrakcji.

- W naszym klubie każdy z gości zostanie powitany przez młodą parę przysłowiową lampką szampana – zapowiada właściciel. – Ponadto do dyspozycji będzie fotobudka, stół wiejski z przekąskami oraz wiele zabaw i specjalnych tańców, które pojawią się jako ,,przerywniki” w trakcie imprezy. Takich atrakcji można spodziewać się u nas co tydzień, nie tylko w dniu otwarcia – dodaje, zaznaczając, że to tylko część przygotowywanych atrakcji. Celowo nie zdradza wszystkich niespodzianek, by mile zaskoczyć gości podczas imprezy.

,,Wesela” w Gorzko Gorzko odbywać się będą w piątki i soboty. Przy okazji, np. świąt, klub będzie otwarty także w tygodniu. Na parkiecie królować będzie taneczna, ale zróżnicowana muzyka: ponadczasowe polskie hity, zagraniczne przeboje z lat 80. i 90., disco polo oraz nowości prosto z radia.

Pierwsza impreza rozpocznie się 6 października o 22:00. Do godziny 23:00 osoby, które zaznaczą ,,Wezmę udział” w facebookowym wydarzeniu (https://www.facebook.com/events/1347615145376050/), do klubu wejdą za darmo. Pozostali goście zapłacą za wstęp 10/15 zł. Więcej informacji można znaleźć na fanpage’u klubu na Facebooku (https://www.facebook.com/gorzkogorzkoszczecin/).