Świętowanie Dnia Matki w Centrum Handlowym Ster przy ul. Ku Słońcu 67 będzie trwać aż trzy dni. Od czwartku 25 maja do soboty 27 maja na klientów czekać będą upominki i bezpłatne warsztaty urodowe z poradami od specjalistek.

Dla klientów, którzy w czasie tych trzech dni odwiedzą CH Ster, przygotowano aż 4 rodzaje upominków. Wystarczy zrobić zakupy na kwotę minimum 200 zł (na maksymalnie 2 paragonach) i już można wybierać spośród:

– bonów na kwotę 50 zł do realizacji w wybranych sklepach CH Ster,

– zestawów pachnących kosmetyków od Yves Rocher,

– dyfuzorów zapachowych od Homla,

– pysznych zestawów - czekoladki i konfitura od Cukierni Sowa oraz aromatyczna kawa od Cinnamon Garden.

Dodatkowo, pierwsze 15 osób, które przedstawią paragony na kwotę min. 1500 zł otrzymają wspaniały upominek od marki Briju.

Nagrody można odbierać w dniach trwania akcji, w godz. 12-20, na stoisku promocyjnym, gdzie dostępny jest również regulamin zabawy. Co ważne, trzeba pamiętać, że w akcji nie biorą udziału paragony ze sklepów: Hipermarket Bi1, RTV Euro AGD, Rossmann, Smyk, apteka Dr Max oraz wysp zlokalizowanych na terenie pasażu Centrum.

Warsztaty urodowe ze specjalistkami z różnych dziedzin

Wszystkie Panie, a zwłaszcza Mamy, będą miały okazję skorzystać z bezpłatnych konsultacji u specjalistek od urody. Podczas warsztatów będzie można porozmawiać z konsultantkami z Yves Rocher Polska, wizażystką Grażyną Matczak, specjalistką z salonu kosmetycznego i masażu Perfect Beauty oraz dietetyczką z Gabinetu Dietetycznego Projekt Zdrowie Szczecin al. Piastów.

Warsztaty odbędą się: w piątek, 26 maja, w godz. 15:00-19:00 i w sobotę, 27 maja, w godz. 12:00-16:00.

Nagrody za najbardziej kreatywne zdjęcia

To jednak wcale nie koniec propozycji CH Ster na Dzień Matki. Na stoisku promocyjnym ustawiona zostanie specjalna ścianka, na tle której można zrobić sobie zdjęcie. Trzy osoby, które wykonają najbardziej kreatywną fotografię, a później wstawią ją w komentarzu posta promocyjnego na profilu facebookowym CH Ster (wraz z krótkim opisem), otrzymają po upominku biżuteryjnym od marki Briju.

Ze szczegółami oferty CH Ster na Dzień Matki można zapoznać się na stronie: https://chster.pl/wydarzenia/dzien-dla-mamy