Trwa rekrutacja zimowa do szkół dla dorosłych, czy w którejś ze szkół zdobędziemy cenne wykształcenie całkowicie za darmo?

W ostatnich latach wiele szkół promowało swoje kierunki, jako całkowicie darmowe, jednak ostatnie miesiące przyniosły wiele zmian na rynku edukacyjnym Szczecina. Ukryte opłaty wprowadzają zarówno ogólnopolskie sieci  Szkół, jak i małe lokalne szkoły mające swoje oddziały w naszym mieście. Należy przede wszystkim uważać na umowy zawierane ze szkołami, które często zawierają niekorzystne dla uczniów zapisy dotyczące wprowadzania opłat w przyszłości. Czy to koniec darmowej edukacji dla dorosłych?

Na szczęście nie, na rynku jest szkoła która gwarantuje w umowie swoim uczniom całkowity brak opłat za naukę. Mowa oczywiście o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Szczecinie, które od początku zimowej rekrutacji dołącza do umów „Gwarancję braku opłat”. Co zawiera taka gwarancja? Jest to część umowy, która gwarantuje każdemu słuchaczowi, że za naukę na darmowych kierunkach nie zapłaci ani grosza. Szkoła ŻAK gwarantuje, m.in.:

- brak wpisowego

- brak opłat za egzaminy wewnętrzne

- brak opłat za egzaminy zewnętrzne 

- brak opłat za egzaminy poprawkowe

- brak opłat za zbyt niską frekwencję

- brak opłat za wydanie indeksu

- brak opłat za wydanie legitymacji

- brak opłat za wydanie zaświadczenia

- brak opłat za konsultacje indywidualne

Zapis gwarancji nie jest przypadkowy, wymienione opłaty wprowadzone zostały przez szkoły w Szczecinie, jak i w regionie. Szkoły ŻAK chcąc pozostać placówką oferującą najlepszą ofertę edukacyjną, zdecydowały się zapewnić w umowie swoich uczniów o całkowitym braku opłat.

Na jakich kierunkach możemy uczyć się w ŻAK-u za darmo? Są to m.in. technik usług kosmetycznych, florysta, technik bhp, technik administracji, czy opiekunka środowiskowa. Atrakcyjne wykształcenie można zdobyć już w ciągu jednego roku i co ważne całkowicie za darmo. 

Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: http://szczecin.zak.edu.pl/category/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne-dwuletnie 

Aktualnie trwa rekrutacja zimowa, osoby zainteresowane mogą wysłać zgłoszenie on-line i rozpocząć naukę już w lutym 2014 r. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy: http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy