dla dzieci warsztaty

Transgraniczna impreza kulturalna pt. „Artystyczne Pasje”

fot. materiały prasowe

Gdzie?
park przy Technoparku Pomerania
Kiedy?
Sobota, 04.06.2022
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Sobota, 04.06.2022
Do której godziny?
21:30
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Pałac Młodzieży w Szczecinie serdecznie zaprasza na transgraniczną imprezę kulturalną pt. „Artystyczne Pasje", organizowaną w ramach jubileuszu 70-lecia Pałacu Młodzieży oraz na rzecz wzajemnego zrozumienia i integracji mieszkańców pogranicza polsko-niemieckiego poprzez współdzielenie artystycznych i sportowych pasji.

 

W programie m.in.: przedstawienia artystyczne uczestników pracowni Pałacu Młodzieży oraz Kulturhaus Kino Brüssow, warsztaty plastyczne, teatralne i taneczne, pokazy modeli pływających, występy Przyjaciół Pałacu Młodzieży oraz wiele innych atrakcji.

Całodniowe wydarzenie odbędzie się na terenie Parku Jacka Karpińskiego przy ul. Cyfrowej oraz w budynkach Technoparku Pomerania w Szczecinie.

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.

Harmonogram dostępny na stronie: https://palac.szczecin.pl/2022/05/zapraszamy-naartystyczne-pasje/

 

Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Szczecin.

Patronat Honorowy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję