Magazyny samoobsługowe Stokado funkcjonują w Szczecinie już od trzech lat. Inicjatywa doskonale przyjęła się w naszym mieście, o czym świadczy fakt, że wynajęta jest niemal cała przestrzeń. Z usług Stokado korzystają zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizyczne. – To banalnie proste rozwiązanie, które bardzo ułatwia życie. Mamy wiele pomysłów jak rozwijać naszą działalność – mówi Przemysław Białczyk, właściciel firmy.

Małe magazyny hitem w Szczecinie

Magazyny samoobsługowe Stokado zlokalizowane są przy ulicy Gdańskiej 14C. Do dyspozycji klientów są przestronne i odpowiednio zabezpieczone boksy do wynajęcia. Można wybrać magazyn dostosowany do potrzeb – o powierzchni 3, 6 lub 12 m2, a jeśli pojawi się taka konieczność, można zamienić go na mniejszy lub większy boks.

– Minęły trzy lata. W tym czasie obsłużyliśmy już kilkuset klientów. Magazyn jest bez przerwy zapełniony niemal w 100%. Oczywiście dysponujemy wolnymi boksami dla osób, które wymagają pomocy krótkoterminowej, ale musimy przyznać, że usługi związane z udostępnianiem klientom przestrzeni magazynowej okazały się strzałem w dziesiątkę – mówi nam Przemysław Białczyk.

Dostęp o każdej porze dnia i nocy

Kto jeszcze poza przedsiębiorcami korzysta z magazynów Stokado? – Naszymi klientami są np. osoby powracające do miasta i potrzebujące miejsca, w którym przechowają swoje rzeczy. Mieliśmy nawet osoby, które wracały do Szczecina ze Stanów Zjednoczonych czy Australii i kontener morski był przeładowywany prosto do naszego magazynu. Wśród naszych klientów nie brakuje także studentów – mówi Przemysław Białczyk i dodaje: – Magazyny są przydatne także w czasie remontów czy przeprowadzek. Ulokowane w boksach przedmioty są bezpieczne i nie musimy się martwić o ich stan.

Magazyny są wynajmowane zarówno długoterminowo, jak i na kilka dni, gdy ktoś tylko chwilowo potrzebuje dodatkowego miejsca do przechowania swoich rzeczy.

Warto zaznaczyć, że teren, na którym zlokalizowane są magazyny, jest objęty całodobowym monitoringiem, ubezpieczony, oświetlony i co najważniejsze, klienci mają do niego dostęp w dowolnym czasie, o każdej porze dnia i nocy. Służą im do tego indywidualne kody.

Magazyny samoobsługowe Stokado znajdują się przy ulicy Gdańskiej 14C. Oferta obejmuje:

• bezpieczne boksy magazynowe o różnych powierzchniach (3, 6, 12 m2),

• dostępność 24h na dobę, 7 dni w tygodniu,

• elastyczne warunki umowy,

• dla osób prywatnych i dla firm.

https://stokado.pl/szczecin-gdanska/