W październiku wystąpią tylko w czterech polskich miastach! Jednym z nich będzie Szczecin! Dokładnie 3 października Woytek Mrozek i jego The 1st New York Orchestra zaprezentują swój niezwykły program w Filharmonii. 20 muzyków wykona w złotej sali najpiękniejsze kompozycje legendarnych orkiestr swingowych. Dlatego „The King of Swing“ to show, na którym obecność fanów jazzu, swingu i muzyki w najlepszym wykonaniu jest obowiązkowa!

 

Utwory orkiestry Glenna Millera, Sinatry i Michaela Buble

Występy tego zespołu zawsze wzbudzają ogromne emocje, a jego dyrygent to ceniony producent najciekawszych projektów na światowym rynku muzycznym! Woytek Mrozek i bigbandowa The 1st New York Orchestra po wielkich międzynarodowych sukcesach podczas europejskiego tournee wracają z koncertami do Polski. Już za niecały tydzień muzyków na żywo będzie można usłyszeć w Filharmonii.

Szczecińskiej publiczności przedstawią najważniejsze utwory z dorobku: Glenn Miller Orchestra, Benny Goodman Orchestra oraz piosenki Franka Sinatry, Michaela Buble i Andrew Sisters. Zespół wykona między innymi takie przeboje jak „Don’t be that way”, „Moonlight Serenade”, „Petite Fleur”, „Sing-Sang-Sung” czy „Sweet Georgie Brown”. Publiczność usłyszy w sumie 30 pięknych tematów muzycznych. Szykuje się więc długi wieczór, wypełniony wspaniałymi dźwiękami!

Dwie godziny raju

Komentarze po tegorocznych występach The 1st New York Orchestra są entuzjastyczne „To jedyny, niepowtarzalny i spektakularny koncert! Woytek Mrozek pobija wszelkie rekordy jakości i wirtuozerii...”, napisał jeden z widzów. „Dwie godziny raju dla uszu i duszy”, dopowiadał inny komentujący.

Te opinie potwierdzają wysoki poziom zespołu. Błyskotliwe i perfekcyjne brzmienie orkiestry i niepowtarzalna barwa klarnetu, to główne jego atuty. W programie jesiennych występów Woytka Mrozka wraz z The 1st New York Orchestra ważną rolę odgrywać będzie także Ladies Trio. Barwa głosów trzech artystek doskonale współbrzmi z klasyką swingu. Ta pochodząca z Lwowa grupa wokalna w mistrzowski sposób interpretuje zarówno pop, folk i jazz.

Bilety są jeszcze dostępne. Można je nabyć na stronie bilety.fm:

https://bilety.fm/pl/muzyka/8553-the-king-of-swing-filharmonia-szczecin.html