Miasto ogłosiło kolejne atrakcje Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Poza karuzelami weneckimi w tym roku po raz pierwszy zagości na nim koło młyńskie.

Diabelski młyn będzie mieć ponad 15 metrów wysokości i 10 gondoli. Nowa atrakcja stanie na końcu alei kwiatowej, tuż obok zegara słonecznego.

W tym roku na najmłodszych mają czekać też dwie karuzele weneckie. Znajdziemy je w pobliżu młyńskiego koło oraz na placu im. Pawła Adamowicza.

Do rozpoczęcia tegorocznego jarmarku bożonarodzeniowego pozostały niecałe dwa tygodnie. Impreza rozpocznie się w piątek, 2 grudnia, i zakończy dopiero dwa dni przed Wigilią. Podobnie jak w ubiegłym roku świąteczne stoiska staną w czterech punktach Szczecina – w alei kwiatowej, na pl. Lotników i pl. Adamowicza oraz w weekendy również na deptaku Bogusława. Odwiedzający szczeciński jarmark będą mogli zrobić świąteczne zakupy, znaleźć wymarzony podarunek pod choinkę a także napić się na miejscu gorącej czekolady i grzanego wina. Wydarzeniu ma towarzyszyć wiele atrakcji dla najmłodszych, wśród nich świąteczne animacje i spotkania ze świętym Mikołajem.