W IKEA świąteczna atmosfera towarzyszy już od początku grudnia. Z tej okazji pojawią się dodatkowe atrakcje dla wszystkich klientów. Zakupy można będzie zrobić również w dwie niedziele handlowe 10 i 17 grudnia. Poniżej przedstawiamy pięć prostych kroków by czas w sklepie upłyną w świątecznej i przyjaznej atmosferze.

Krok 1: Wizyta Mikołaja

Już w tę sobotę 2 grudnia IKEA Szczecin odwiedzi wyjątkowa persona. Święty Mikołaj zjedzie ze swojej trasy i zatrzyma się na chwilę w naszym sklepie. Szukajcie go na magazynie samoobsługowym, tuż przed kasami. Jego grafik jest dość napięty, ale znajdzie dla każdego czas między 11:00 a 19:00. Podobno Mikołaj chętnie pozuje do zdjęć.

Krok 2: Pakowanie prezentów

Poszukiwanie idealnych prezentów dla bliskich tobie osób może być nie lada wyzwaniem. W IKEA Szczecin znajdziesz piękne i zarazem praktyczne pomysły na prezenty, które sprawią, że na twarzy obdarowanej osoby pojawi się uśmiech. Dodatkowo świąteczne skrzaty zapakują je w estetyczny sposób, aby każdy podarunek wyglądał wyjątkowo pod choinką. Stoisko pakowania prezentów znajdziecie w Sklepiku Szwedzkim, tuż za linią kas 2 i 9 grudnia w godzinach 11:00 – 19:00.

Krok 3: Świąteczna degustacja

Jeżeli święta, to jedzenie. W Sklepiku Szwedzkim skuś się na mały poczęstunek. Spróbuj szwedzkich, świątecznych ciastek imbirowych, pysznych kawałków śledzia SILL DILL lub łososia SJÖRAPPORT, albo rozgrzej się tradycyjnym, szwedzkim napojem bożonarodzeniowym VINTERSAGA glögg z nutą cynamonu, kardamonu i imbiru.

Krok 4: Obiad dla dzieci za 1 zł

Po udanych zakupach warto udać się do Szwedzkiej Restauracji na pożywnych posiłek. Aby było jeszcze smaczniej i przystępnie przygotowaliśmy specjalną ofertę. W dniach od 1 grudnia do 9 grudnia dzieci w IKEA Szczecin jedzą za 1 zł. Oferta skierowana jest dla Klubowiczów IKEA Family a regulamin promocji dostępny jest na stronie IKEA.pl/regulaminy.

Krok 5: Grudniowe oferty w IKEA Szczecin

Inspiracją do stworzenia tegorocznej świątecznej kolekcji VINTERFINT był Skandynawski folklor i tradycyjne szwedzkie rzemiosło. Zimowe nowości IKEA z całą mocą wypełnią każdy dom ciepłem i magią świąt. Teraz wybrane artykułu z kolekcji VINTERFINT kupisz z rabatem 30%.

W święta warto przygotować się na pomyślane gotowanie i serwowanie potraw w rodzinnym gronie. Z akcesoriami IKEA przygotujesz pyszne potrawy i ograniczysz marnowanie świątecznego jedzenia dzięki sprytnym rozwiązaniom. Od 1 grudnia akcesoria do gotowania i jedzenia kupisz 15% taniej.

Dla najmłodszych święta to magiczny czas radości i prezentów. Podaruj im nowych, pluszowych przyjaciół z uwielbianymi przez nich motywami zwierząt, w tym rekina, świnki, kota, lub wybierz coś z kolekcji oceanicznej lub kosmicznej. W IKEA Szczecin pluszowe zabawki do 23 grudnia kupisz z rabatem 15%.

Sposobów na świąteczne potrawy, prezenty oraz udekorowanie naszych wnętrz i nadanie im świątecznego wyglądu jest wiele, ale prawdziwą magię poczujemy dopiero, gdy zasiądziemy przy stole z naszymi bliskimi. IKEA Szczecin życzy spokoju i udanych spotkań z najbliższymi.