Przedstawiciele wolnych zawodów (m.in. architekci, lekarze i prawnicy) mogą teraz liczyć na rabat przy zakupie samochodów Renault Arkana z napędem hybrydowym. Z promocji można skorzystać do 4 kwietnia w salonie Renault Polmotor przy ul. Struga 71 w Szczecinie.

Renault Polska przyzwyczaiła już do niecodziennych promocji, przygotowywanych wspólnie z lokalnymi dealerami. Teraz po raz kolejny dostępne są rabaty dla przedstawicieli wolnych zawodów.

– Zaoszczędzona przez nich suma różni się w zależności od rodzaju wybranego wyposażenia. Przy najdroższych opcjach można zyskać nawet 4-5 tys. zł – mówi Martyna Luchcińska, kierownik marki Renault w szczecińskiej firmie Polmotor.

Akcja skierowana jest do przedstawicieli wolnych zawodów, czyli zgodnie z definicją kodeksu spółek handlowych: adwokatów, aptekarzy, architektów, inżynierów budownictwa, biegłych rewidentów, brokerów ubezpieczeniowych, doradców podatkowych, maklerów papierów wartościowych, doradców inwestycyjnych, księgowych, lekarzy, lekarzy dentystów, lekarzy weterynarii, notariuszy, pielęgniarek, położnych, fizjoterapeutów, radców prawnych, rzeczników patentowych, rzeczoznawców majątkowych, tłumaczy przysięgłych oraz w świetle przepisów prawa podatkowego – nauczycieli – jeśli świadczą usługi edukacyjne polegających na udzielaniu lekcji na godziny, felczerów, tłumaczy zwykłych i techników dentystycznych.

– Pamiętajmy, że muszą to być osoby wykonujące dany zawód, a nie np. osoby, które tylko skończyły prawo na studiach – tłumaczy Martyna Luchcińska.

Promocja obejmuje samochody Renault Arkana. To przestronne i sportowe SUV-y z napędem hybrydowym. W zamyśle konstruktorów, łączą elegancję, sportową dynamikę i solidność z wyjątkowym designem.

– Ten model cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów. Podoba im się, że nie jest on typowym SUV-em. Doceniają takie atuty, jak duża gama silników do wyboru, przestronny bagażnik i rozbudowane systemy multimedialne – wylicza Martyna Luchcińska.

Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie: https://polmotor.renault.pl.