Restauracje Kuchnia wegetariańska Kuchnia polska Kuchnia rybna

Restauracja Lokalna

Zobacz na mapie
Najbliższe wydarzenia
Czy teraz otwarte?
TAK
OPIS LOKALU

Tworząc menu, inspirujemy się okoliczną naturą, bo to czas spędzany na jej łonie skusił nas do pokazania, z czego dumne jest Pomorze. A ponieważ Szczecin to miasto z perspektywami, tradycje łączymy z nowoczesnością. Chcemy, by zarówno mieszkańcy, jak i przejezdni znaleźli tutaj chwilę wytchnienia. Żeby Szczecinianie, którzy chwalą dostępną w mieście kuchnię świata i kochali poznali.

W ofercie Restauracji znajdują się potrawy mięsne i wegetariańskie, także dania, które zabierzecie ze sobą na wynos, na przykład do za chwilę odjeżdżającego pociągu. Produkty do kuchni trafiają od lokalnych dostawców. Różnorodność regionu przekładamy na talerz i okraszamy muzyką.

W lokalu znajduje się ponad 100 miejsc siedzących z możliwością podzielenia na mniejsze strefy, co pozwala na organizację zarówno dużych imprez z tańcami, jak i małych przyjęć w kameralnej przestrzeni. W niezależnej małej sali jest miejsce na dowolną imprezę okazjonalną dla 40 osób. Salka dodatkowo wyposażona jest w projektor HD dostępny dla gości, co pozwala na projekcję zdjęć, filmów czy zorganizowanie szkolenia.

Gdzie?
ul. Kolumba 2D, Szczecin
Strona WWW
Adres e-mail
restauracjalokalna@gmail.com
Telefon
730 002 242
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00 - 22:00
Wtorek: 08:00 - 22:00
Środa: 08:00 - 22:00
Czwartek: 08:00 - 22:00
Piątek: 08:00 - 00:00
Sobota: 08:00 - 00:00
Niedziela: 08:00 - 22:00
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję