Posiadanie czworonożnego przyjaciela to jedna z najpiękniejszych przygód w życiu. Nie do przecenienia jest radość pupila na Twój widok, wspólne zabawy oraz codzienne spacery, które poprawiają również kondycję właściciela… Ale jest to przyjaźń wymagajaca wiedzy i odpowiedzialności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat postępowania, pielęgnacji czy wzmacniania relacji z czworonożnym przyjacielem – zapraszamy do Galerii Handlowej Turzyn. Jeśli nie masz zwierzaka – przyjdź również. Szczecińskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami zaprezentuje swoich niektórych ze swoich podopiecznych szukających domu.

Już w sobotę 30 lipca wielkie święto czwronogów w Galerii Handlowej Turzyn! Zapraszamy wspólnie ze szczecińskim Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami do Strefy ROOFA, gdzie w godzinach 10.00 – 18.00 będziemy czekać z mnóstwem atrakcji związanych z naszymi pupilami.

W programie: bezpłatne konsultacje z psim i kocim behawiorystą, pokaz pierwszej pomocy dla psów, a także liczne konkursy dla dzieci i opiekunów czworonogów. Na pchlim targu oraz na stoiskach z akcesoriami będzie można kupić wiele przedmiotów przydatnych w codziennej pielęgnacji, zabawie i wychowaniu ulubieńca. Ale to nie wszystko! Osoby, które rozważają posiadanie nowego przyjaciela, będą mogły poznać pieski, będące pod opieką Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie. Bylibyśmy bardzo szczęśliwi, gdyby któryś z nich znalazł nowy kochający dom. Na rzecz Towarzystwa będziemy też prowadzić licytacje na żywo! Ten niezwykły dzień będzie można uwiecznić w specjalnym psim studio foto. Na gości czeka też mała strefa gastro, z której dochód także trafi do TOZu.

Co więcej, od 22 do 30 lipca w sklepie Aquael ZOO na parterze Galerii Turzyn przy al. Bohaterów Warszawy 42 trwa zbiórka karmy i akcesoriów (także używanych: smyczy, obroży czy szelek) dla podopiecznych TOZ. Można je przynosić lub kupić na miejscu w godz. 9.00-21.00, a także podczas wydarzenia 30 lipca do Strefy ROOFA (I piętro, przy sklepie RESERVED) w godz. 10.00-18.00.

„Lato to czas, kiedy niestety czworonogi porzucane są najczęściej i przybywa ich w schroniskach. Dlatego wszystkim, którzy w odpowiedzialny sposób zdecydują się na posiadanie nowego przyjaciela, polecam adopciaki, zwłaszcza te będące pod opieką szczecińskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Mam nadzieję, że dzięki naszemu wydarzeniu wiele z nich znajdzie nowy dom. Właścicieli psów i kotów serdecznie zapraszam w sobotę do GH Turzyn. Wiele praktycznych informacji oraz wspaniała zabawa gwarantowane! ” – komentuje Aleksandra Drobińska, dyrektor Galerii Handlowej Turzyn.

Przypominamy, że w Galerii Turzyn zwierzaki są mile widziane i w wielu sklepach zakupy można robić z pupilem – pod warunkiem, że jest na smyczy lub rękach opiekuna. Zapraszamy!

https://bit.ly/zwierzeta-mile-widziane-turzyn